هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 16 مرداد 1399
ساعت 21:36
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 17:48
دوشنبه 27 خرداد 1398 17:14 ساعت
2019-6-17 17:48:55
شناسه خبر : 321239
نماینده مردم شهرضا در مجلس گفت: بالغ بر 7 ماه است که به دلیل عدم تخصیص بودجه به بنیاد شهید متاسفانه مشکلات جدی و عدیده‌ای برای جانبازان و خانواده شهدا و ایثارگران درباره دارو و درمان به وجود آمده است.

به گزارش فارس، سمیه محمودی نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور گفت: بالغ بر 7 ماه است که به دلیل عدم تخصیص بودجه به بنیاد شهید متاسفانه مشکلات جدی و عدیده‌ای برای جانبازان و خانواده شهدا و ایثارگران درباره دارو و درمان به وجود آمده است.

 

وی افزود اگر همگی هم اکنون به عنوان مسئولین در کشور حضور داریم مدیون خون شهدا، جانبازی جانبازان،  ایثارگری ایثارگران و صبوری خانواده معظم شهدا هستیم لذا از حسن روحانی رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه می‌خواهم بحث دارو درمان را در موضوعات اساسی دولت قرار دهید. 

 

نماینده مردم شهرضا در مجلس تصریح کرد: باید بودجه دارو درمان جانبازان و ایثارگران به صورت 100 درصد تخصیص پیدا کند ضمن اینکه  بیمه دی 180 میلیارد تومان بدهکار هستند و این بیمه نمی‌توانند تعهدات خود را به داروخانه‌ها و پزشکان ایفا کند. 

 

محمودی خطاب به حسن روحانی گفت: استعفای آقای بطحایی وزیر سابق آموزش و پرورش فرار رو به جلو بود ضمن اینکه در 6 ماه آینده و آغاز سال تحصیلی جدید با کمبود شدید معلم با توجه به بازنشسته شدن ۷ هزار نیرو مواجه خواهیم شد. 

 

وی اظهار داشـت: کمبود معلم در وزارت آموزش و پرورش می‌تواند مشکلاتی را برای این وزارتخانه ایجاد کند. 

 

نماینده شهرضا در مجلس افزود: عدم پرداخت مطالبات فرهنگیان، عدم تخصیص سرانه مدارس، عدم اجرای رتبه بندی فرهنگیان از مشکلاتی است که باید هیئت دولت به آن رسیدگی کند.