هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 9 مرداد 1400
ساعت 04:27
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 13:00
دوشنبه 27 خرداد 1398 12:51 ساعت
2019-6-17 13:00:47
شناسه خبر : 321168
بنیانگذار مرکز میراث صهیونیسم در آمریکا اذعان کرد که عربستان سعودی و امارات بیشتر از یهودیان از رژیم صهیونیستی حمایت می کنند.
بنیانگذار مرکز میراث صهیونیسم در آمریکا اذعان کرد که عربستان سعودی و امارات بیشتر از یهودیان از رژیم صهیونیستی حمایت می کنند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از الجزیره، بنیانگذار مرکز میراث صهیونیسم در آمریکا با تمجید از ولیعهد سعودی و ولیعهد ابوظبی، تاکید کرد حمایت‌های محمد بن سلمان و محمد بن زائد از اسرائیل از بسیاری از یهودیان بیشتر است.
 
«مایک ایوینس» در سخنرانی خود در کنفرانس روزنامه جرزالم پست در نیویورک گفت: محمد بن سلمان و محمد بن زائد نسبت به بسیاری از یهودیان، حمایت بیشتری از اسرائیل داشته اند.
 
وی گفته است با ولیعهد سعودی و ولیعهد ابوظبی که آنها را مردان خوب توصیف کرد، دیدار کرده است.
 
ایوینس افزود: به اعتقاد من، در مورد جهان اسلام درباره بعضی مسائل، سابقه بد و ذهنیت قدیمی وجود دارد و آن را شیطان جهان ترسیم می‌کنند و این موضوع درست نیست.
 
وی همچنین پس از این کنفرانس در مصاحبه اختصاصی با شبکه الجزیره، از عبدالفتاح السیسی رئیس جمهوری مصر تمجید کرد و گفت: من روابط خوبی با السیسی دارم و او مرد خوبی است. به اعتقاد من، تلاش‌های زیادی برای ایجاد پل (با جهان اسلام) صورت می‌گیرد.