هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 6 آذر 1398
ساعت 19:25
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 26 خرداد 1398 ساعت 12:06 2019-6-16 12:06:25
شناسه خبر : 321020
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: گاهی حرف های دیروز را به اسم سند تحول به کار می بریم اما با تغییرات ظاهری دستاوردی نخواهیم داشت.
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: گاهی حرف های دیروز را به اسم سند تحول به کار می بریم اما با تغییرات ظاهری دستاوردی نخواهیم داشت.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، مهدی نوید ادهم دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش در گردهمایی مشترک معاونان وزیر و مدیران کل حوزه ستادی و ادارات کل تابعه سازمان نوسازی مدارس کشور که صبح امروز در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد، با تسلیت درگذشت مرحوم حافظی اظهار کرد: ایشان شخصیتی بود که توانست غم فوت فرزند را به فرصت خیّر مدرسه‌ساز شدن تبدیل کرد. برخی از مدیران فقط به فرصت‌ها می‌اندیشند و برخی از مدیران که متأسفانه تعداد آنها هم کم نیست بیشتر فرصت سوزی می‌کنند اما مدیر باید به موقع از فرصت‌ها بهره گیرد.
 
دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش بیان کرد: گفتمان تعالی بخش و توسعه آفرین مبانی سند تحول بنیادین باید در دستور کار باشد. تغییر عمیق و ریشه‌ای و همه جانبه، نظام مند، آینده پژوهانه، مبتنی بر آموزه‌های وحیانی و معارف اسلامی مورد توجه است.
 
وی بر ضرورت آشنایی با سند تحول بنیادین و دلالت‌های آن در طراحی و ساخت‌های آموزشی تاکید و اظهار کرد: گاهی حرف‌های دیروز را به اسم سند تحول به کار می بریم اما اگر زیبایی‌های سند در دانش آموزان متجلی نشود صرفاً با تغییرات ظاهری دستاوردی نداریم.