هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 19 دى 1398
ساعت 23:18
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 25 خرداد 1398 ساعت 10:28 2019-6-15 10:28:08
شناسه خبر : 320874
دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه طرح ترافیک خبرنگاری، گفت: زمان بررسی اعتراضات طرح ترافیک خبرنگاران تمدید شد.
دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه طرح ترافیک خبرنگاری، گفت: زمان بررسی اعتراضات طرح ترافیک خبرنگاران تمدید شد.
 
فرهاد خوانساری با اشاره به اختلال سایت تهران من ، اظهار کرد: با توجه به اینکه این سایت هفته گذشته دچار اختلال شد و برخی از خبرنگاران نتواستند اعتراضات خود را در ارتباط با طرح ترافیک ثبت و پیگیری کنند، به همین دلیل زمان ثبت و بررسی اعتراضات خبرنگاران تمدید شد.
 
وی تصریح کرد: پیش از این زمان ثبت و بررسی اعتراضات خبرنگاران در ارتباط با طرح ترافیک خبرنگاری، 22 خرداد اعلام شد که با توجه به درخواست‌های مطرح شده این زمان تا 28 خرداد تمدید شد.
 
دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه طرح ترافیک خبرنگاری تاکید کرد: خبرنگاران در زمان باقیمانده می‌توانند با مراجعه به سایت تهران من نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنند علاوه بر اینکه از هفته گذشته بررسی اعتراضات آغاز شده است که در این فرایند طرح ترافیک خبرنگاری برای از افراد که خبرنگار نبوده‌اند و مدارک آنها جعلی بوده ابطلال شده است که البته تعداد این افراد محدود بوده است.
 
خوانساری درباره اجرای زمان طرح ترافیک خبرنگاری 98 اظهار کرد: از اول تیر تردد فقط با مجوز طرح ترافیک 98 خواهد بود و در غیر این صورت خبرنگارانی که فاقد طرح ترافیک امسال باشند مشمول جریمه خواهند شد.
 
وی تصریح کرد: از امروز نیز پیامک‌های به خبرنگارانی که سال گذشته طرح ترافیک داشته اند و امسال مشمول نشده‌اند، ارسال می‌شود و به آنها یادآوری می‌شود که ورود به طرح ترافیک نداشته باشند و در غیر این صورت جریمه خواهند شد.
 
منبع:تسنیم