هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 20 شهريور 1398
ساعت 08:07
به روز شده در :
پنجشنبه 23 خرداد 1398 ساعت 11:34 2019-6-13 11:34:18
شناسه خبر : 320736
وزرای ارتباطات و ارشاد در هفته‌ آینده برای پاسخ به سوالات نمایندگان در صحن مجلس حضور می‌یابند.
وزرای ارتباطات و ارشاد در هفته‌ آینده برای پاسخ به سوالات نمایندگان در صحن مجلس حضور می‌یابند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، دستور هفتگی مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه الی سه شنبه (۲۶ لغایت ۲۸ خرداد) منتشر شد. 
 
بر همین اساس قرار است محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در صحن علنی به سوالات بیت الله عبداللهی نماینده اهر و محمود نگهبان سلامی نماینده خوار پاسخ دهد.
 
همچنین سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم قرار است به سوالات بهرام پارسایی و عبدالکریم حسین زاده نمایندگان شیراز و نقده و محمدرضا صباغیان بافقی نماینده مهریز پاسخ دهد. 
 
گزارش کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری در مورد حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات و همچنین گزارش این کمیسیون در مورد پذیرش خارج از ظرفیت دانشجو در این دانشگاه قرائت خواهد شد؛ ضمن اینکه گزارش بعدی که از سوی این کمیسیون قرائت خواهد شد در مورد حادثه آتش سوزی مدرسه دخترانه در زاهدان است.
 
طرح الزام اجرایی قانون اجرای توزیع و عرضه سوخت و CNG در کشور و گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه حمایت از محیط بانان و جنگلبانان بخش دیگری از موضوعات مطرح شده در دستور کار مجلس است.
 
ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد طرح یک فوریتی ساماندهی بازار خودرو و لایحه اهداف و وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان هم در دستور کار مجلس در هفته آینده است.