هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 13 شهريور 1398
ساعت 01:36
به روز شده در :
پنجشنبه 23 خرداد 1398 ساعت 09:47 2019-6-13 09:47:58
شناسه خبر : 320709
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با پس‌دادن خودروی ماکسیما به استانداری، عزم جدی خود را بر پرهیز از تجمل‌گرایی نشان داد.
 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با پس‌دادن خودروی ماکسیما به استانداری، عزم جدی خود را بر پرهیز از تجمل‌گرایی نشان داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، این روزها ماجرای بازگرداندن ماکسیمای سفید دفتر نمایندگی ولی فقیه به استانداری همدان توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است موضوعی که سبب شده بار دیگر اصل ساده‌زیستی مسئولان نظام اسلامی مورد توجه اقشار مردم قرار گیرد.
 
مدیر روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان همدان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: از آنجا که حجت الاسلام حبیب‌الله شعبانی نماینده جدید ولی فقیه در استان به امر ساده‌زیستی و عدم تجمل‌گرایی بین مسئولان توجه ویژه‌ای دارند و معتقد هستند که نماینده ولی فقیه در استان باید در این امر پیشگام باشد تصمیم گرفتند خودروی ماکسیمای سفیدی را که استانداری در اختیار مجموعه گذاشته بود بازگردانند.
 
وی افزود: نماینده ولی فقیه در استان ترجیح دادند همانند عموم مردم برای ایاب و ذهاب در شهر و حتی تردد در خارج استان نیز از خودروهای معمولی استفاده کنند.
 
مخفی گفت: حجت الاسلام شعبانی به موضوع ساده‌زیستی مسئولان و عدم اسراف در فضای اداری تأکید ویژه دارند به همین دلیل حساسیت ایشان تنها منحصر به این موضوع نمی‌شود و ایشان نسبت به برگزاری برنامه‌ها به‌صورت ساده نیز تأکید دارند.
 
وی تصریح کرد: امام جمعه همدان حتی مسئولان دفتر خود را از برگزاری برنامه‌ها و همایش‌هایی که بازدهی کمی دارند منع کرده‌اند تا از اتلاف هزینه‌ها پیشگیری کنند.