هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 16 خرداد 1399
ساعت 23:16
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 23 خرداد 1398 ساعت 09:46
پنجشنبه 23 خرداد 1398 09:36 ساعت
2019-6-13 09:46:39
شناسه خبر : 320708
فرماندار سابق آق‌قلا که چند روزی است به‌عنوان فرماندار مراوه‌تپه مشغول به کار شده است، گفت: این سپاه بود که در سیل دوم آق‌قلا را نجات داد.
 فرماندار سابق آق‌قلا که چند روزی است به‌عنوان فرماندار مراوه‌تپه مشغول به کار شده است، گفت: این سپاه بود که در سیل دوم آق‌قلا را نجات داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، امانگلدی ضمیر ظهر امروز در مراسم افتتاح پروژه آبرسانی به چهار روستای مرزی این شهرستان که از سوی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوای استان گلستان انجام شد، از ایثار و تلاش‌های نیروهای مسلح از جمله سپاه پاسداران انقلاب اسامی در سیل اخیر سخن گفت.
 
وی که در زمان وقوع سیل، فرماندار شهرستان آق‌قلا بود، اظهارداشت: از همان لحظه نخست وقوع سیل، سپاه در منطقه حضور داشت و کنار ما بود تا بتوانیم با سیل مقابله کنیم.
 
ضمیر افزود: پس از فروکش کردن سیل اول از وقوع سیل دوم بسیار نگران بودیم. ما به مردم قول داده بودیم که جلوی سیل ایستادگی می‌کنیم و از وضعی که پیش آمده بود، ناراحت بودیم.
 
وی ادامه داد: در شرایطی که سیل دوم به آق‌قلا رسیده بود سردار معروفی، فرمانده سپاه نینوای استان فراخوانی داد که همه گروه‌های جهادی، طلاب، دانشجویان، نیروهای مردمی، سپاه و غیره به منطقه آمدند تا سیل‌بندی را که شکافته شده بود، مرمت کنند.
 
فرماندار مراوه‌تپه بیان داشت: فرمانده سپاه نینوای استان سه شبانه‌روز در آن محل مستقر شد تا کارها را پیش ببرد. ساعت یک بامداد برای پیگیری موضوعی با سردار معروفی تماس گرفتم که وی در همان محل حضور داشت. به‌طور قطع یکی از عوامل نجات‌دهنده آق‌قلا در سیل دوم، سپاه و سردار معروفی بود.
 
وی با ابراز اینکه "دو روز است که افتخار خدمت در شهرستان مراوه‌تپه را دارم"، گفت: برای محرومیت‌زدایی و توسعه این شهرستان مرزی ارتباط تنگاتنگی با سپاه خواهم داشت و آمادگی خود را برای انجام اقدامات مشارکتی در قالب پروژه‌های قرارگاه پیشرفت و آبادانی اعلام می‌کنم.