هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 17 خرداد 1399
ساعت 05:54
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 22 خرداد 1398 ساعت 12:42
چهارشنبه 22 خرداد 1398 12:18 ساعت
2019-6-12 12:42:51
شناسه خبر : 320594
فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی در ایجاد امنیت با کسی معامله نمی‌کند، گفت: امروز امنیت کشور از وضعیت مناسبی برخوردار است و اجازه نمی‌دهیم آرامش مردم مختل شود.
فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی در ایجاد امنیت با کسی معامله نمی‌کند، گفت: امروز امنیت کشور از وضعیت مناسبی برخوردار است و اجازه نمی‌دهیم آرامش مردم مختل شود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، سردار حسین اشتری پیش از ظهر امروز در مراسم معرفی فرمانده انتظامی استان فارس اظهار داشت: استان فارس جایگاه مهمی در زمینه تصمیمات مهم کشوری دارد و شان مردم این استان ایجاد امنیتی مثال زدنی است و امنیت در فارس باید الگو باشد. 
 
وی با بیان اینکه جرائم خشن در برخی از سال‌ها به 35 فقره نیز می‌رسید ولی امروز به کمتر از 20 فقره رسیده است، گفت: امروز با اقتدار تمام با جرائم خشن برخورد می‌شود زیرا برای ناجا خط قرمز امنیت شهروندان است. 
 
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به امنیت افتخارآمیز امروز ایران افزود: تحرکات دشمن به ویژه آمریکا برای ایجاد ناامنی خنثی می‌شود. 
 
سردار اشتری ایجاد ناامنی در کشورهای سوریه و عراق را نمونه‌ای از آشوب‌گری‌های آمریکا دانست و بیان کرد: آنان به دنبال همین موضوع در ایران بودند که با اراده دستگاه‌های قضایی و امنیتی نقشه‌ها و توطئه‌هایشان خنثی شده و می‌شود. 
 
وی با اشاره به شهادت امام جمعه کازرون و دستگیری عامل آن در کمتر از چهار ساعت افزود: این موضوع مهمی است که مردم با ناجا همکاری دارند و نیروی انتظامی در ایجاد امنیت با کسی معامله نمی‌کند. 
 
سردار اشتری آمار کشف جرائم در فارس را رضایت‌مند دانست و گفت: امروز امنیت کشور از وضعیت مناسبی برخوردار است و اجازه نمی‌دهیم آرامش مردم مختل شود. 
 
فرمانده ناجا با اشاره به مبارزه با کالای قاچاق افزود: برای محقق‌شدن شعار امسال با کالای قاچاق مقابله می‌کنیم و این امر از  اولویت‌های مهم کشور است. 
 
سردار اشتری با اشاره به بحث ترافیکی نیز گفت: نیروی انتظامی برنامه‌ریزی منسجم برای کاهش حوادث دارد و امروز در استان فارس با وجود ارتباط با چند استان با کاهش 30 درصدی حوادث روبه‌رو بودیم. 
 
وی با تاکید بر حمایت نمایندگان در بحث‌های بودجه‌ای از ناجا به اعتماد مردم نسبت به نیروی انتظامی اشاره کرد و افزود: تمامی بودجه صرف حقوق پرسنل می‌شود و حمایت از ناجا به منزله حمایت از مردم است، امروز اعتماد و اطمینان مردم به نیروی انتظامی ارتقا یافته و در این راستا تلاش می‌شود. 
 
فرمانده ناجا با اشاره به وجود 16 استان مرزی که مسئولیتش با نیروی انتظامی است، گفت: باید از ظرفیت همه فرماندهان استفاده کنیم. 
 
به گزارش تسنیم در این مراسم سردار رهام حبیبی به مدت سه سال به فرماندهی انتظامی فارس و سردار گودرزی به عنوان جانشین فرماندهی مرزبانی منصوب شد.