هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 14 خرداد 1399
ساعت 21:58
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 21 خرداد 1398 ساعت 16:29
سه شنبه 21 خرداد 1398 16:24 ساعت
2019-6-11 16:29:11
شناسه خبر : 320508
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی گفت: قیمت های موجود در جامعه واقعی نیست و همین موضوع موجب شده تا شاهد فساد اقتصادی باشیم.
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی گفت: قیمت های موجود در جامعه واقعی نیست و همین موضوع موجب شده تا شاهد فساد اقتصادی باشیم.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، محمود بهمنی، نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی امروز در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان البرز که با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، گفت: قیمت های موجود در جامعه واقعی نیست و همین امر موجب شده تا شاهد فساد اقتصادی باشیم؛ فرار مالیاتی از دیگر مشکلات حوزه اقتصادی است که با تشکیل و راه اندازی بانک اطلاعات می توان از تقویت این معضل جلوگیری کرد.
 
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شاید در 10 سال پیش پول خوبی داشتیم اما در پروژه های عمرانی از این اعتبار به خوبی استفاده نشد، اظهار کرد: راه اندازی مترو کرج-هشتگرد نیازمند بودجه است که البته این امر می تواند بار سنگین تردد مترو تهران و راه ها را سبک کند.
 
این مقام مسؤول با بیان اینکه اگر 50 درصد از یارانه ها به قشر ضعیف و کم بضاعت تعلق گیرد آسیب های ناشی از فقر کاهش چشمگیری خواهد داشت، گفت: برای برنامه ریزی جهت رفع مشکلان نیازمند سواد اقتصادی هستیم، این سواد به تمرکز سرمایه گذاران در استان کمک می کند؛ با آموزش مدیریت زمان نیز به بهبود شرایط واردات و صادرات دست خواهیم یافت.