هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 12 خرداد 1399
ساعت 13:40
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 21 خرداد 1398 ساعت 15:45
سه شنبه 21 خرداد 1398 15:38 ساعت
2019-6-11 15:45:10
شناسه خبر : 320492
سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران از ارائه لایحه تغییر نرخ خدمات اماکن ورزشی تابعه در سال ۹۸ خبرداد.
سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران از ارائه لایحه تغییر نرخ خدمات اماکن ورزشی تابعه در سال ۹۸ خبرداد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، مجید رباطی سرپرست این سازمان با اعلام این خبر گفت: براساس مصوبه ابلاغی دوازدهم اسفندماه سال 89 شماره 14405/1497/160 سازمان ورزش موظف است متناسب با سیاست های عمومی و محاسبه هزینه های جاری و ... تغییرات در نرخ خدمات را در قالب لایحه جهت تصویب به شورای اسلامی شهر تهران ارائه کند.
 
وی با بیان اینکه تعرفه خدمات اماکن ورزشی تابعه سازمان ورزش از سال 96 تاکنون هیچ گونه افزایشی نداشته است، اظهار داشت: تغییر نرخ خدمات ورزشی با توجه به افزایش تعرفه های جاری و هزینه های نگهداشت مجموعه های ورزشی صورت می گیرد و سعی شده تا با توجه به هدف سازمان ورزش مبنی بر نهادینه کردن ورزش در سبد خانوار، حداقل درصد افزایش اعمال شود.
 
رباطی تصریح کرد: لایحه تغییر نرخ خدمات سال 98 با رویکرد جدید و لحاظ سیاست های مدیریت های شهری در ابتدای امسال تهیه شده است.
 
سرپرست سازمان ورزش شهردرای تهران ادامه داد: برای تدوین لایحه یادشده به مواردی مانند اقشار کم درآمد ومناطق کم برخوردار نگاه ویژه شده است و اعلام نرخ خدمات براساس تقسیمات محله ای انجام و به معلولان و بیماران خاص توجه ویژه شده است.
 
به گفته رباطی ، امکان رزرو و اشتراک ماهیانه، فصلی و 6 ماهه برای استفاده شهروندان از خدمات ورزشی و مدیریت شناورسازی خدمات ارائه شده با استفاده از فناوری های نوین نیز در لایحه تغیرر نرخ خدمات پیش بینی شده است.
 
سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران خاطرنشان کرد: مسئولیت پایش و نظارت بر اجرای دستورالمل تعرفه ابلاغی و رعایت ضوابط از سوی کلیه اماکن ورزشی تابعه شهرداری به عهده سازمان ورزش شهرداری تهران است.