هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 8 اسفند 1398
ساعت 12:55
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 21 خرداد 1398 ساعت 13:04
سه شنبه 21 خرداد 1398 12:22 ساعت
2019-6-11 13:04:55
شناسه خبر : 320448
یکی از بهترین سفرها برای تمام ایرانیان در تمامی فصول سال سفر به کیش می باشد. گردش در این سفر که دارای آب و هوای عالی است و از تفریحات آبی موجود در این سراسر این جزیره می توان نهایت لذت را برد قطعاً برای شما لذت بخش خواهد بود. در این جزیره همچنین هتل هایی با کیفیت عالی و مجهز به انواع امکانات وجود دارند که برای اقامت در کیش بسیار مناسب هستند. یکی از مهمترین مسائل در رابطه با سفر به این جزیره هزینه بلیط هواپیما آن می باشد. خوشبختانه امروزه روش های فوق العاده برای این حل این مسئله وجود دارد که یکی از این روش های خرید بلیط کیش لحظه آخری می باشد. شما می توانید با خیال راحت اقدام به خرید بلیط لحظه آخری کیش از طریق سایت گردشگری کیش زوم نمایید و سفر خود را آغاز نمایید.
 
 
مزایای خرید بلیط کیش لحظه آخری
اکثر آژانس ها و سایت های مسافربری زمان مشخصی در طول سال اقدام به رزرو یا چارتر کردن صندلی های پرواز کیش می کنند و از این طریق می توانند خود قیمت بلیط های چارتری را تعیین کنند. در شرایطی که این آژانس های مسافرتی و سایت های گردشگری موفق به فروش تمامی بلیط های خود نشوند می توانند بلیط های خود را به صورت لحظه آخری به فروش برسانند تا به سود قابل توجهی دست یابند. در این شرایط سایت ها و آژانس های مسافربری و گردشگری بلیط های خود را با تخفیف های 10 تا 50 درصدی به فروش می رسانند. مسافر همچنین می تواند بلیط کیش لحظه آخری را با قیمت ارزان خریداری نماید و با صرف هزینه کمتر سفر پر هیجان خود به جزیره کیش را آغاز کند.
 
مهمترین ویژگی های بلیط کیش لحظه آخری
با خرید بلیط کیش ارزان یا بلیط لحظه آخری کیش از امکانات یکسان با خریداران بلیط های سیستمی برخوردار خواهید شد. بلیط کیش لحظه آخری با بلیط های معمولی تفاوتی ندارد. شرایط این پروازها دقیقا شبیه شرایط پرواز با استفاده از بلیط های سیستمی می باشد. پس بهتر است این تصور غلط که بلیط کیش لحظه آخری به دلیل ارزان بودن شرایط و صندلی مناسب ندارد را کنار بگذارید. بلیط لحظه آخری دقیقاً همان بلیط معمولی است و تنها شما و آژانس چارتر کننده بلیط ها از قیمت بلیط آگاه است. می توان نتیجه گرفت که یکی از مهمترین ویژگی های خرید بلیط کیش ارزان یا لحظه آخری هزینه پایین تر و شرایط و صندلی یکسان در مقایسه با بلیط های سیستمی می باشد.
 
یکی دیگر از ویژگی های تیکت ارزان یا بلیط کیش لحظه آخری این است که هرچند برای شما از لحاظ مالی به صرفه می باشد اما برای ساعت آن هیچگونه حق انتخاب نخواهد داشت. البته این گونه بلیط ها نیز قابل کنسل کردن و انصراف دادن نمی باشد و در صورتی که بخواهید این گونه بلیط ها را کنسل نمایید ممکن است آژانس یا سایت مسافرتی تمام هزینه پرداختی برای خرید آن به عنوان جریمه نزد خود نگاه دارد.
 
برای سفر با تیکت ارزان یا بلیط کیش لحظه آخری هر لحظه باید آماده سفر باشید زیرا ممکن است ساعاتی به پرواز شما باقی نمانده باشد. بهترین زمان برای خرید بلیط کیش لحظه آخری فصل هایی است که سفر در آن کمتر می باشد شما در طول این فصول می توانید بلیط با قیمت کمتر از هزینه یک اتوبوس نیز پیدا کنید.
 
با خرید بلیط لحظه آخری کیش شانس شما برای خرید بلیط با قیمت ارزان تر افزایش خواهد یافت به همین دلیل می توان گفت این بلیط ها از لحاظ اقتصادی به صرفه تر هستند؛ اما نکته مهم در رابطه با این نوع بلیط ها این است که برای سفرهای خانوادگی و دسته جمعی مناسب نیستند؛ زیرا چیدمان صندلی ها تصادفی خواهد بود و مسافر نمی تواند صندلی خود را انتخاب نماید.
 
بلیط کیش لحظه آخری درست برخلاف بلیط سیستمی سفر به کیش توسط چارتر کننده عرضه می شود. به همین دلیل قیمت این بلیط ها توسط چارتر کننده تعیین خواهد شد و تغییرات در قیمت آن به پر شدن یا خالی ماندن پرواز و تصمیم چارتر کننده وابسته می باشد.
 
در صورتی که قصد خرید بلیط کیش لحظه آخری را دارید تنها کافیست به سایت کیش زوم مراجعه نموده و بلیط مورد نظر خود را در آن سایت جستجو کنید. همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات در رابطه با بلیط لحظه آخری کیش به شماره تلفن 09224382771 مسیر خود را پیامک کنید.