هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 10 شهريور 1398
ساعت 22:05
به روز شده در :
سه شنبه 21 خرداد 1398 ساعت 12:04 2019-6-11 12:04:59
شناسه خبر : 320440
خبر انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال امید ایران درحالی به نقل از مدیر این تیم منتشر شد که سایت فدراسیون فوتبال این خبر را به طور رسمی اعلام نکرده است.
خبر انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال امید ایران درحالی به نقل از مدیر این تیم منتشر شد که سایت فدراسیون فوتبال این خبر را به طور رسمی اعلام نکرده است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، واکنش تند و سریعی که کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش به انتخاب فرهاد مجیدی از سوی فدراسیون فوتبال داشتند و انتخاب وی را بدون هماهنگی با این دو نهاد اعلام کردند، دردسرهای جدیدی را برای فدراسیون فوتبال و در راس آن مهدی تاج ایجاد کرد.
 
رئیس فدراسیون که به تازگی از ماجرای پرحاشیه انتخاب سرمربی تیم ملی بزرگسالان خارج شده بود، با انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم امید وارد چالش جدیدی شد که پای او را به جلسه با مسئولان رده بالای ورزش کشاند.
 
پس از آنکه روز دوشنبه خبر انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم امید اعلام شد، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک بدون آنکه واکنش رسمی به این موضوع داشته باشند به نقل از یک منبع آگاه اعلام کردند که هیچ هماهنگی برای انتخاب مجیدی با آنها صورت نگرفته است.
 
به دنبال بروز این ناراحتی مهدی تاج سعی کرد دل مسئولان کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش را به دست بیاورد اما دلخوری این دو نهاد بیشتر از این بود که با گفتگوی تلفنی و حتی نشست حضوری برطرف شود.
 
خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد که رئیس فدراسیون فوتبال حتی در گفتگو با یکی از مسئولان رده بالای ورزش اعلام کرده که انتخاب فرهاد مجیدی هنوز از سوی فدراسیون فوتبال قطعی نشده و قراردادی امضا نشده است. وی تاکید می کند که در صورت نارضایتی این دو نهاد می تواند حضور مجیدی در تیم امید را منتفی کند. البته با این پیشنهاد تاج مخالفت و مقرر می شود در نشستی که ستاد عالی بازیهای المپیک در وزارت ورزش خواهد داشت این موضوع به عنوان یک مصوبه مورد تایید قرار بگیرد تا مشکل حضور مجیدی در تیم امید هم حل شود.
 
مهدی تاج که تصورش را نمی کرد دردسر انتخاب سرمربی تیم امید برایش بیشتر از انتخاب سرمربی بزرگسالان باشد، با این واکنش وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک بر سر دو راهی و بازگشت از تصمیم قبلی قرار داشت اما به دلیل اعلام نام مجیدی در رسانه ها که از سوی حمید استیلی هم اعلام شده بود، دیگر راه برگشتی ندارد و ناچار است حضور وی در تیم امید را مدیریت کند.
 
با این حال هنوز خبر انتخاب فرهاد مجیدی به طور رسمی روی سایت فدراسیون فوتبال قرار نگرفته و تا زمانی که این اتفاق رخ ندهد نمی توان حضور وی را قطعی دانست.