هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 17 شهريور 1398
ساعت 08:01
به روز شده در :
يكشنبه 19 خرداد 1398 ساعت 12:01 2019-6-9 12:01:00
شناسه خبر : 320165

می خواهیم در این نوشته در مورد ویژگی های کیف لپ تاپ و نحوه انتخاب آن مطالب مهمی را برای شما قرار دهیم. شما می توانید به راحتی با در نظر گرفتن نکات گفته شده کیف لپ تاپ مناسبی را انتخاب کنید.

 

ویژگی های کیف لپ تاپ

داشتن لپ تاپ همیشه دارای مزیت هایی می باشد که یکی از آن ها حمل آسان می باشد. شما می توانید لپ تاپ خود را به راحتی به مکان های مختلف جا به جا کنید. برای جا به جا کردن لپ تاپ نیاز به یک کیف مناسب دارید چرا که کیف لپ تاپ اگر مناسب باشد در برابر ضربه های مختلف جلوگیری می کند و سعی کنید کیف لپ تاپ خود را ضد آب انتخاب کنید. کیف های مختلف و متنوعی وجود دارد که برخی مردانه و برخی زنانه می باشد. این کیف ها مناسب برای لپ تاپ بوده و در رنگ و طرح های مختلف در بازار وجود دارد.

 

انتخاب کیف لپ تاپ مناسب

اگر اهل مسافرت هستید و زیاد به این طرف و آن طرف می روید می توانید از کیف های کوله ای لپ تاپ استفاده کنید چرا که حمل آن آسان می باشد. می توانید لوازم جانبی زیادی را درون کیف های کوله ای قرار دهید ، اگر اهل حمل لپ تاپ هستید می توانید این نوع کوله ها را انتخاب کنید.

 

انواع مختلف کیف لپ تاپ

کیف های لپ تاپی کوچک  (Brifebag)

برخی افراد به دنبال کیف هایی هستد که دارای پد مناسب و بند خوب باشد تا بتوانند به راحتی لپ تاپ را حمل کنند. این کیف ها دارای ویژگی هایی می باشند که شامل: جیب هایی در بیرون کیف می باشد تا دسترسی سریعتری به لوازم مورد نیاز خود نظیر موبایل داشته باشید. یکی از عواملی که باید در هنگام خرید این کیف ها به آن توجه کنید وزن کیف می باشد.

 

کیف های لپ تاپ از بالا باز شونده

این کیف ها یکی از کیف های مناسب برای سفر می باشد. شما می توانید لوازم و اسناد مورد نظر خود را درون این کیف ها قرار داده و به راحتی به آن دسترسی داشته باشید. مهم ترین آیتم برای انتخاب این نوع کیف اندازه لپ تاپ شما می باشد. همچنین تعداد جیب های موجود در این کیف یکی از مواردی است که باید در هنگام خرید به آن توجه کنید. امنیت کیف یکی دیگر از عواملی است که می بایست آن را در هنگام انتخاب در نظر داشته باشید.

 

کیف های لپ تاپ کوله پشتی

این کیف ها برای حمل آسان مناسب می باشد. این کیف ها دارای فضای زیادی می باشد که شما می توانید لوازم مورد نیاز خود را درون آن قرار دهید. یکی از ویژگی های مثبت این نوع کیف بندهای قابل تنظیم می باشد که می توانید کیف را به راحتی بر روی شانه های خود آویزان کنید. این کیف ها دارای ضرایب امنیتی بالایی می باشند و باعث سلامت لپ تاپ شما می شوند.  در مطالب بعدی نکاتی مهم در زمینه خرید کوله پشتی را شرح خواهیم داد .

 

کیف های مدل پیک ها

این کیف ها یک کیف حرفه ای برای کسانی هستند که همیشه مدارک و لپ تاپ خود را به همراه دارند. این کیف ها دارای ظاهر عمومی بوده و باعث جلب توجه دیگران نمی شود. چون در عین کاربردی بودن ساده می باشد.

 

کیف لپ تاپ های لوله ای

این کیف ها دارای انعطاف پذیری زیاد می باشند و براحتی حمل می شوند ، این کیف ها برای استفاده در فرودگاه و ایستگاه های راه آهن بسیار مناسب می باشد چرا که باعث حمل سریع می شود و از ضربه خوردن کیف و تکان های شدید جلوگیری می کند.

 

کیف لپ تاپ مخصوص خانم ها

این نوع کیف های لپ تاپ مخصوص بانوان می باشد و جدید است. شما می بایست برای جنسیت خود کیف مناسب انتخاب کنید. کیف مخصوص خانم ها دارای فضای بیشتری برای قرار دادن لپ تاپ می باشد. سعی کنید اگر خانم هستید از این نوع کیف ها استفاده کنید. این نوع کیف ها دارای حفاظت مناسبی از لپ تاپ می باشد. امنیت کیف مذکور قابل قبول است.

 

کيف لپ تاپ هاي مخصوص آقايان

این کیف ها برای مردانی که همیشه در سفر هستند مناسب می باشد ، جادار و امن بوده و برای جا به جایی زیاد مناسب است.

 

کیس

کیس یک کیف مناسب برای حمل لوازم جانبی لپ تاپ است. کیس کیف صاف و محکم که از مواد سخت تولید شده است. اگر دوست دارید کیف مستحکم داشته باشید می توانید از این نوع کیف ها استفاده کنید. محافظ عالی برای لپ تاپ می باشد.