هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 25 تير 1399
ساعت 21:39
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 14 خرداد 1398 ساعت 12:37
سه شنبه 14 خرداد 1398 12:29 ساعت
2019-6-4 12:37:28
شناسه خبر : 319875
رهبر انقلاب به میثم مطیعی فرمودند: می‌دانم بعد از عید فطر خیلی شما را اذیت کردند و فشار آوردند، اما مطلقا اعتنا نکنید. شما یک حرف کاملا درست و محکمی زدید. تردید نکنید. من نظرم را همان موقع به اطرافیان هم گفتم. کار شما کاملا درست بود.
گمانه‌زنی‌ها از حذف میثم مطیعی از تریبون عید فطر؛

پس از تایید قاطع رهبر انقلاب، چه کسانی می‌خواهند میثم مطیعی را حذف کنند؟

رهبر انقلاب به میثم مطیعی فرمودند: می‌دانم بعد از عید فطر خیلی شما را اذیت کردند و فشار آوردند، اما مطلقا اعتنا نکنید. شما یک حرف کاملا درست و محکمی زدید. تردید نکنید. من نظرم را همان موقع به اطرافیان هم گفتم. کار شما کاملا درست بود.
گروه اجتماعی - رجانیوز: برخی کاربران فضای مجازی در روزهای گذشته خبر از حذف میثم مطیعی از تریبون عید فطر داده‌اند. طبق این گفته‌ها، میثم مطیعی که چند سالی است تریبون عید فطر را به مهمترین پایگاه شعر انتقادی و اعتراضی به رویه‌های غلط در کشور تبدیل کرده بود، امسال در این مراسم اجرا نخواهد داشت.
 
 
با اینکه هنوز مشخص نیست این تصمیم از سوی چه شخص یا نهادی گرفته شده اما به این بهانه مروری بر تایید قاطع و محکم رهبر انقلاب از روش اجرای مطیعی در این تریبون می‌تواند به تصمیم‌گیرندگان در تصمیم‌گیری بهتر و دور از فشارها کمک کند.
 
سال گذشته، سیدکمیل باقرزاده در کانال شخصی خود نوشت: بعد از مراسم شام غريبان بيت رهبرى، آقا خطاب به ميثم مطيعى نكات مهمى فرمودند كه بیش از آنکه شخصی باشد بیانگر شاخص‌های مداحی انقلابی است. آقا فرمودند:
می‌دانم بعد از عید فطر خیلی شما را اذیت کردند و فشار آوردند، هم به شما و هم به شعرا؛ اما مطلقا اعتنا نکنید. شما یک حرف کاملا درست و محکمی زدید. تردید نکنید. من نظرم را همان موقع به اطرافیان هم گفتم. کار شما کاملا درست بود. اصلا محل نگذارید به این حمله‌ها و بدانید کار شما مؤثر است. شما روی این جوان‌ها تاثیر دارید. این جمعیتی که امشب آمده بود تاثیر می‌پذیرد از شما. در آن شعر هم هیچ اهانت نبود. مسؤولان رده بالای دولتی آمدند پیش من و گفتند توهین شده؛ من گفتم خیر، هیچ اهانتی نبوده.  خود بنده هم صف اوّلی هستم. صف اوّل یک نفر نیست که؛ ما هم مدعى بوديم و هم صف اوّلى. در آن شعر هم هست: "ما مدعیان صف اول بودیم"، ولی معلوم شد خبرها جای دیگری است؛ دیگرانی را بردند و ماها جا ماندیم. هیچ خسته نشوید. اگر بنای بر خسته‌شدن بود آنهایی که قبل از انقلاب زندان رفتند و کتک خوردند و تبعید شدند باید خسته می‌شدند.  سفت بايستيد و خسته نشوید. اگر خسته نشوید خداوند به کارتان برکت می‌دهد، و برکت داده است. راه درست همین است که شما دارید می‌روید. من همیشه شما را دعا می‌کنم، اما سر قضیه عید فطر فقط دعا نبود؛ هم دعا می‌کردم، هم حمایت کردم و نکاتی را به آنهایی که باید می‌گفتم گفتم.
 
این تاییدات رهبری بعدا توسط گزارشی در صداوسیما نیز منتشر شد.