هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 17 شهريور 1398
ساعت 06:27
به روز شده در :
دوشنبه 13 خرداد 1398 ساعت 15:46 2019-6-3 15:46:32
شناسه خبر : 319825
ممکن است مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از سمتش استعفا دهد.
ممکن است مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از سمتش استعفا دهد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، فصل فوتبالی کشورمان با قهرمانی پرسپولیس در رقابت های جام حذفی فوتبال ایران به پایان رسید و سرخپوشان پایتخت موفق شدند به مقام قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی برسند.
 
سرخپوشان ابتدا با کسب ۶۱ امتیاز در لیگ برتر به مقام قهرمانی رسیدند و هت تریک کردند و در ادامه داماش گیلان را شکست دادند تا دبل کنند اما شرایط مالی و ... این باشگاه خوب نیست و ممکن است مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از سمتش استعفا دهد.
 
ساعتی قبل سهند حبیب زاده، مشاور او در اینستاگرام استعفا خود را از باشگاه پرسپولیس اعلام کرد و در این بین از فعل های جمع استفاده می کرد تا شایعه استعفا عرب هم شکل بگیرد.
 
بازیکنان و کادرفنی هم از عملکرد عرب راضی نیستند و اوج نارضایتی آنها از نحوه مدیریت باشگاه به بازی شب گذشته برمی گردد که  آنها با اظهار گلایه از نبود عرب در کنار خود می‌خواستند مانع از حضورش در جشن قهرمانی شوند، اتفاقی که بار دیگر با وساطت برخی بازیکنان و اعضای کادر فنی عملی نشد تا مدیرعامل سرخپوشان در توزیع مدال‌ها نقش داشته باشد.
 
در این بین برخی عوامل داخلی باشگاه هم بی میل نیستند که این تغییر رخ بدهد و عنوان شده یکی از اعضای هیات مدیره به عنوان مدیرعامل بعدی سرخپوشان فعالیتش را آغاز خواهد کرد.