هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 12 خرداد 1399
ساعت 20:39
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 11 خرداد 1398 ساعت 18:24
شنبه 11 خرداد 1398 18:21 ساعت
2019-6-1 18:24:36
شناسه خبر : 319607

هتل اسپیناس و هتل اسپیناس پالاس به علت تشابه اسمی، ممکن است شما را در انتخاب و تشخیص دچار سردرگمی کند. در صورتی که هتل اسپیناس از نظر مکانی و کیفیت خدمات و امکانات با هتل اسپیناس پالاس تفاوت دارد. برای بهتر مشخص شدن این تفاوت‌ها تصمیم به مقایسه کامل هتل اسپیناس بلوار کشاورز و هتل اسپیناس پالاس سعادت آباد گرفته‌ایم. تا اطلاعاتی کافی را برای انتخاب با چشم باز با توجه به اولویت‌ها در اختیار شما بگذاریم.

 

 

 

موقعیت مکانی هتل اسپیناس

انتخاب موقعیت مکانی بهتر به معنی دسترسی آسان‌تر به اهداف شما است. هتل اسپیناس تهران در بلوار کشاورز نزدیک میدان ولیعصر واقع شده و هتل اسپیناس پالاس در سعادت آباد، میدان بهرود قرار گرفته است. با توجه به موقعیت جغرافیایی به راحتی می‌توان مقایسه‌ای ساده برای انتخاب هر یک از این دو هتل انجام داد

 • هتل اسپیناس بلواز کشاورز
 1. محل قرارگیری این هتل در بلوار کشاورز آن را به مراکز کاری و تجاری تهران بسیار نزدیک کرده است و انتخاب بسیار خوبی برای دسترسی سفرهای کاری، تجاری محسوب می‌شود.
 2. به وسایل نقلیه عمومی دسترسی خوبی داشته و با خارج شدن از هتل به راحتی می‌توانید خود را به هر نقطه از تهران با وسایل عمومی (مترو، اتوبوس و تاکسی) برسانید. (بر عکس هتل اسپیناس پالاس)
 3. این هتل به بافت قدیمی تهران بسیار نزدیک است و برای گردشگری در سطح شهر تهران ارجحیت دارد.
 • هتل اسپیناس میدان بهرود
 1. به علت قرارگیری در نزدیکی کوه دارای آب و هوای بسیار مناسب‌تری نسبت به هتل اسپیناس بلوار کشاورز است.
 2. چون میدان بهرود خود ارتفاع زیادی نسبت به سطح شهر تهران دارد، این ساختمان مرتفع چشم‌انداز بسیار خوبی نسبت به شهر تهران دارد.
 3. ترافیک اطراف هتل بسیار سبک است و دسترسی به اتوبان‌های تهران بسیار راحت و فاصله تا نمایشگاه بین المللی، صدا و سیما و برج میلاد بسیار کم است.

 

 

 

تعداد طبقات و ارتفاع ساختمان هتل اسپیناس

ساختمان هتل اسپیناس پالاس در تعداد طبقات و ارتفاع با هتل اسپیناس تهران تقاوت دارد. این تفاوت در تعداد طبقات و ارتفاع در معیارهای انتخاب موثر خواهد بود.

  

 • هتل اسپیناس تهران
 1. هتل اسپیناس دارای 18 طبقه است که با توجه به اینکه در منطقه‌ ای کم ارتفاع از تهران قرار گرفته، دیدی به خوبی هتل اسپیناس پالاس در اختیار شما قرار نخواهد داد.
 2. به علت قرارگیری در منطقه مهم از نظر سیاسی و نظامی امکان استفاده از تاکسی هوایی و باند هیلکوپتر وجود ندارد.
 • هتل اسپیناس پالاس
 1. هتل اسپیناس پالاس دارای 20 طبقه است که با توجه به قرارگیری در یکی از مناطق مرتفع تهران، بهترین چشم‌انداز تهران را در اختیار شما قرار خواهد داد.
 2. این هتل دارای باند هلیکوپتر و تاکسی هوایی برای جابه‌جایی مهمان‌های VIP به فرودگاه و بالعکس است.

 

 

 

 

تفاوت در کیفیت خدمات و امکانات

نکته دیگری که چه در انتخاب هتل یا تور مهم است، کیفیت است. کیفیت خدمت رسانی، برخورد پرسنل و امکانات هتل در انتخاب و بازگشت دوباره به هتل اهمیت به سزایی دارد. اگر برخورد پرسنل مناسب نباشد، امکانات هتل هر چقدر هم که خوب باشد، تاثیر منفی بر روند جذب مهمان خواهد گذاشت.

 • هتل اسپیناس خلیج فارس
 1. برخورد پرسنل و کیفیت پذیرایی عالی است،
 2. از نظر امکانات، مدرن بوده و با قیمت پرداختی آن متناسب است.
 • هتل اسپیناس پالاس
 1. برخورد پرسنل و کیفیت پذیرایی بسیار عالی است.
 2. از نظر امکانات در سطح تقریبا بالاتری نسبت به هتل اسپیناس تهران قرار دارد. به طور مثال دارای سالن کنسرت و تعداد زیادی تالار است.

 

 

 

تفاوت در قیمت هتل اسپیناس

بدون شک فاکتور اقتصادی قیمت، روی انتخاب هتل با توجه به بودجه بسیار تاثیر گذار است و می‌تواند تمام خدمات و عوامل دیگر را تحت تاثیر خود قرار دهد. هتل اسپیناس میدان کشاورز از قیمت پایین‌تری نسبت به هتل اسپیناس پالاس برخوردار است.

 • هتل اسپیناس تهران
 1. حداقل قیمت اتاق در هتل اسپیناس تهران با توجه به سایت‌های معتبر اینترنتی در حال حاضر (بهمن 97) 712 هزار تومان بدون تخفیف است.
 2. حداکثر قیمت سوئیت در هتل اسپیناس بلوار کشاورز با توجه به موارد بالا 6 میلیون و 738 هزار تومان بدون تخفیف است.
 3. هتل اسپیناس تهران دارای اتاق تک نفره است.
 • هتل اسپیناس پالاس
 1. حداقل قیمت اتاق در هتل اسپیناس پالاس با توجه به موارد بالا برای یک شب 912 هزار تومان بدون تخفیف است.
 2. حداکثر قیمت سوئیت در هتل اسپیناس میدان بهرود با در نظر گرفتن موارد ذکر شده، 8 میلیون و هشتصد هزار تومان است.
 3. کوچکترین اتاق اسپیناس پالاس دو نفره است.

 

 

 

در یک مقایسه کلی، هتل اسپیناس بلوار کشاورز از نظر اقتصادی و نزدیکی به مراکز خرید، کاری و بافت قدیمی تهران دارای مزیت است و هتل اسپیناس پالاس از نظر راحتی، موقعیت مکانی آرامش بخش و کیفیت پذیرایی و چشم‌انداز شرایط بهتری را دارا است.

شما می توانید با مراجعه به وب سایت جاباما، رزرو سایر هتل های مشهور تهران مانند هتل آزادی تهران- هتل استقلال تهران را به صورت آنلاین انجام دهید.