هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 25 تير 1399
ساعت 22:50
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 11 خرداد 1398 ساعت 18:20
شنبه 11 خرداد 1398 18:18 ساعت
2019-6-1 18:20:36
شناسه خبر : 319606
ابزار های دیجیتال در دنیای امروز جای خود را در بین همه افراد در تمامی سنین باز کرده اند و می توان گفت این ابزار هوشمند جزء جدانشدنی زندگی هر فردی محسوب می شود. موبایل هوشمند یکی از همین ابزار های دیجیتالی است که افراد روزانه زمان زیادی را صرف کار کردن با آن می کنند.
ابزار های دیجیتال در دنیای امروز جای خود را در بین همه افراد در تمامی سنین باز کرده اند و می توان گفت این ابزار هوشمند جزء جدانشدنی زندگی هر فردی محسوب می شود. موبایل هوشمند یکی از همین ابزار های دیجیتالی است که افراد روزانه زمان زیادی را صرف کار کردن با آن می کنند.

با پیشرفت تکنولوژی ، در حال حاضر افراد از موبایل های هوشمند استفاده های متفاوتی می کنند و قابلیت های گوشی های هوشمند محدود به امکان برقراری تماس و ارسال پیامک نیست.

 

با توجه به این که جایگاه گوشی های هوشمند در زندگی های امروزه اهمیت بیشتری نسبت به قبل پیدا کرده، ممکن است کوچکترین مشکل در گوشی های هوشمند ، زندگی فرد را دچار اختلال کند.

 

خوشبختانه برای رسیدگی به امور تلفن های همراه و برطرف کردن مشکلات به وجود آمده نیاز نیست حتما به مراکز خدمات و تعمیرات تلفن همراه مراجعه کنید و زمان زیادی را صرف رفت و آمد به این مراکز کنید، شما می توانید با یک تماس از موبایل کمک تلفنی بهره بگیرید و در کمترین زمان مشکلات مربوط به موبایل خود را برطرف نمایید.

 

گوشی های هوشمند قابلیت های بسیاری دارند و می توان با این گوشی ها علاوه بر برقراری تماس و ارسال پیام، کارهایی دیگری مانند مطالعه کتاب های الکترونیکی ، ردیابی سلامتی، ویرایش فیلم و عکس، عکاسی و ... انجام داد. اگر از قابلیت های گوشی خود بی خبرید و یا برای نصب اپلیکیشن های مختلف و نحوه استفاده از آن ها نیاز به راهنمایی دارید می توانید از کارشناسان تلفنی موبایل های هوشمند کمک بگیرید و با راهنمایی های بیشتر در این زمینه را از آن ها بخواهید.

عضویت در شبکه های اجتماعی و برقراری ارتباط با دیگران از این طریق، یکی از مهمترین دلایل استفاده از گوشی های هوشمند است؛ در مورد نحوه استفاده از این شبکه های اجتماعی، چقدر اطلاعات دارید؟

 

 

حذف اکانت تلگرام

یکی از پرطرفدارترین پیام رسان های موجود، تلگرام است و تقریبا بیشتر کاربران گوشی های هوشمند از این پیام رسان استفاده می کنند. به وسیله تلگرام افراد می توانند با دوستان خود در ارتباط باشند و از دیگر ویژگی های این شبکه اجتماعی مانند  عضویت در کانال ها و گروه ها، بهره ببرند.

 

بعضی از کاربران به هر دلیل بعد از مدتی تصمیم به حذف اکانت تلگرام خود می گیرند و با این سوال مواجه می شوند: چگونه تلگرام را دیلیت اکانت کنیم ؟

لازم است بدانید که برای حذف اکانت تلگرام خود نمی توانید به صورت مستقیم و از طریق گزینه های موجود در خود اپلیکیشن این کار را انجام دهید، دیلیت اکانت در تلگرام به صورت غیر مستقیم و از طریق وبسایت رسمی تلگرام انجام می شود.

 

افرادی که می خواهند اکانت تلگرام خود را حذف کنند، می بایست به سایت رسمی این اپلیکیشن مراجعه کرده و بعد از وارد کردن اطلاعات حساب تلگرام خود، برای دیلیت اکانت اقدام کنند.

 

توجه داشته باشید که در صورت حذف عضویت تلگرام، تمامی گروه ها و کانال هایی که در آن عضو هستید، پاک می شود و در صورت عضویت دوباره نیز این گروه ها و کانال ها باز یابی نمی شود و باید دوباره با اکانت جدید خود در آن ها عضو شوید.

 

اگر اطلاعاتی مهمی در تلگرام خود ذخیره کرده اید، قبل از دیلیت اکانت آن ها را بردارید تا دچار مشکل نشوید.

 

بعد از حذف اکانت تلگرام، تمامی چت ها و اطلاعات موجود در تلگرام پاک می شود، پس توصیه می شود قبل از دیلیت اکانت به این موارد توجه کرده و تمامی اطلاعات لازم را از تلگرام خود بردارید و سپس برای حذف اکانت اقدام نمایید.

 

چگونه در اینستاگرام فیلم طولانی بگذاریم؟

نحوه گذاشتن فیلم طولانی در اینستاگرام ، یکی از مسائل چالش برانگیز در بین کاربران این شبکه اجتماعی است. اینستاگرام یکی دیگر از شبکه های اجتماعی پر طرفدار در بین افراد در سرتاسر جهان است؛ در این شبکه اجتماعی کاربران موضوعات مورد علاقه خود را در قالب عکس و فیلم با دیگران به اشتراک می گذارند. اینستاگرام برای گذاشتن فیلم به صورت پست و استوری محدودیت ایجاد کرده و کاربران می توانند فیلم های 1 دقیقه ای به صورت پست و 15 ثانیه ای به صورت استوری با دیگران به اشتراک بگذارند؛ حال سوال اینجاست، اگر بخواهیم فیلم های بیشتر از 1 دقیقه را به صورت پست با دیگران به اشتراک بگذاریم، چه کار باید  کنیم؟

 

خوشبختانه گذاشتن فیلم های طولانی در اینستاگرام شدنی است و افراد می توانند فیلم های طولانی خود را در این شبکه اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارند!

برای گذاشتن فیلم طولانی در اینستاگرام فقط کافیست فیلم مورد نظر خود را با کمک اپلیکیشن های ادیت فیلم مانند  YouCut-Video Editor  به چند قسمت یک دقیقه ای تقسیم کنید و سپس در یک پست آلبومی، هر قسمت را به ترتیب، آپلود نمایید.

 

یکی دیگر از روش های گذاشتن فیلم طولانی در اینستاگرام، استفاده از IGTV  است.  شما می توانید یک کانال در  IGTV بسازید و فیلم طولانی خود را بدون تقسیم کردن آپلود نمایید.

 

اگر می خواهید فیلم طولانی را به صورت استوری با دیگران به اشتراک بگذارید، باید با کمک اپلیکیشن های ادیت فیلم( مانند همان اپلیکیشن معرفی شده) فیلم خود را به تکه های 15 ثانیه ای تقسیم کرده و سپس هر قسمت را به ترتیب آپلود نمایید.

 

لازم به ذکر است برای بعضی از کاربران این امکان وجود دارد که بدون تقسیم کردن فیلم، آن را به صورت استوری با دیگران به اشتراک بگذارند؛ به این صورت که در قسمت استوری فیلم مورد نظر را انتخاب می کنند و خود استوری فیلم را به قسمت های 15 ثانیه ای تقسیم کرده و شما فقط باید هر قسمت را به ترتیب آپلود کنید.