هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 11 خرداد 1398 ساعت 18:17
شنبه 11 خرداد 1398 18:12 ساعت
2019-6-1 18:17:46
شناسه خبر : 319605
در مصاحبه ی امروز، دیگر به سراغ عوامل تولید کننده محصولا CNG شرکت تکاب نرفته ایم، بلکه قصد داریم که میزان محبوبیت آن را در میان خریداران و استفاده کنندگان را مورد بررسی قرار دهیم. متاسفانه از مصاحبه با خریداران عمده محصولات CNG که همانا دو شرکت بزرگ خودروسازی ایران می باشند، معذوریم. به همین دلیل به دل استفاده کننده های جز رفته، تا دلیل انتخاب محصولات CNG شرکت تکاب را از آن هاجویا شویم.
در مصاحبه ی امروز، دیگر به سراغ عوامل تولید کننده محصولا CNG شرکت تکاب نرفته ایم، بلکه قصد داریم که میزان محبوبیت آن را در میان خریداران و استفاده کنندگان را مورد بررسی قرار دهیم. متاسفانه از مصاحبه با خریداران عمده محصولات CNG که همانا دو شرکت بزرگ خودروسازی ایران می باشند، معذوریم. به همین دلیل به دل استفاده کننده های جز رفته، تا دلیل انتخاب محصولات CNG شرکت تکاب را از آن هاجویا شویم.

به صورت کاملا تصادفی به سراغ یکی از تعمیرگاه های بزرگ شهر رفته و با مسئول آنجا مصاحبه ای داشته ایم. جناب آقای حسنی، چند درصد از ماشین آلات گاز سوز برای تعویض سنسور فشار مخزن گاز به شما مراجعه می کنند؟ "خوشبختانه به دلیل کیفیت بالای محصولات استفاده شده CNG در چند سال اخیر، بسیار کمتر از قبل به تعویض این محصولات نیاز پیدا می کنیم. این چند موردی که هم مشاهده می کنید، به دلیل استفاده از سنسور های چینی بی کیفیت می باشد که البته زمان ساخت آن ها به بیش از 10 سال می رسد. خوشبختانه با جایگزینی این سنسور ها توسط قطعات CNG شرکت تکاب، دیگر این قطعات با اطمینان کامل نصب و مورد استفاده قرار می گیرند. البته بنده به دلیل نوسانات شدید ارز و مبادا تولید و عرضه این محصول کم شود، به مقدار زیادی از محصولات تکاب CNG را خریداری کرده و به مرور از آن ها استفاده می کنم."

 

مورد دومی که نظر ما را بسیار جلب کرد، یکی از تعمیرکاران مورد اعتماد مراکز معاینه فنی خودرو در تهران بود. به سراغ مدیریت این تعمیرگاه کوچک در غرب تهران رفته تا در مورد نیاز خودرو ها به محصولات تکاب پرس و جو کنیم. جناب، چه عاملی سبب رغبت شما به استفاده از محصولات CNG داخلی شده است؟ "حقیقت امر این است که تا یکسال قبل بنده از وجود این چنین محصولات داخلی بی اطلاع بودم. بعد از شروع تحریم ها و افزایش قیمت قطعات خودرو، مجبور به استفاده از محصولات شرکت تکاب شدم. البته خرید عمده و انبار این محصولات را به مشورت گرفتن از سایر همکارانم و بعد از امتحان کردن آن، انجام دادم. در نگاه اول متوجه کیفیت کالا شدم. اما با این حال از مشتری که سنسور فشار مخزن گاز را برای او نصب کرده بودم نیز پرس و جو کردم. با رضایت 100 درصدی مشتریان از محصولات تکاب CNG، اقدام به خرید تمامی محصولات این شرکت نمودم. خوشبختانه در این مدت کم از استفاده قطعات سی ان جی این شرکت بسیار راضی می باشم."

 

سومین نفری برای مصاحبه به سراغ آن رفتیم، یکی از مراکز معاینه فنی خودرو بود. در این مرکز روزانه بیش از 100 خودرو جهت بررسی و معاینه فنی مراجعه می کنند. به سراغ یکی از بازرسان رفته تا در مورد کیفیت قطعاتی که مورد بررسی قرار می دهد، پرس و جو کنیم. جناب آقای مظفری در حین بررسی خودرو های گازسوز، چه نکاتی را مورد ارزیابی قرار می دهید؟ "باید خدمتتان عرض کنم، علاوه بر چک کردن ترمز ها، پمپ بنزین و... باید به عمر مخزن گاز، شیر پرکن ها،  سنسور فشار مخزن گاز، سیم کشی ها و... توجه کرده و هر گونه نیاز به تعمیر را به مشتری اعلام کنیم." آیا تا به حال پیش آمده که مخزن و یا سنسور فشار مخزن گاز نیاز به تعویض داشته باشد؟ "عرض به حضورتان که این اتفاق بیشتر برای محصولات خارجی بی کیفیت و تمام شدن عمر برخی از آن ها به وقوع می پیوند. اما خوشبختانه یکی از محصولات داخلی که در حال حاضر تامین کننده عمده محصولات CNG در کشور است، بیشتر مشتریان را از تعویض و تعمیر قطعات CNG بی نیاز کرده است." می توانید نام شرکت تولید کننده این قطعات را ذکر کنید؟ "با توجه به آرم روی سنسور ها می توان حدس رد که این قطعه مربوط به شرکت تکاب CNG می باشد. "

 

نحوه خرید محصولات شرکت تکاب cng چگونه است؟

تامین کنندگان و مصرف کنندگان عزیز میتوانند با مراجعه به سایت تکاب cng به آدرس takab-cng.ir  محصولات شرکت را بصورت اینترنتی خریداری کرده و همچنین خرید قطعات سی ان جی بصورت تلفنی به شماره تماس 02165608280 امکانپذیر می باشد.برای دریافت تخفیف های ویژه خرید قطعات شرکت تکاب شما عزیزان میتوانید به صفحهات اجتماعی تکاب سی ان جی به آدرس takab_cng مراجعه فرمایید از تخفیف های فوق العاده این شرکت استفاده نمایید.