هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 12 تير 1399
ساعت 21:16
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 8 خرداد 1398 ساعت 04:56
چهارشنبه 8 خرداد 1398 04:55 ساعت
2019-5-29 04:56:31
شناسه خبر : 319251
هتل آپارتمان نوعی از واحد اقامتی است که دارای واحد های اتاقی و آپارتمان های خواب دار و سوئیت های مجزا می باشد که هر کدام دارای امکاناتی نظیر سرویس حمام و دستشویی و بعضی از واحد های دارای آشپزخانه و امکانات پخت و پز می باشد. خیلی ها به اشتباه تفاوت هتل و هتل آپارتمان در دارا بودن هتل آپارتمان به آشپزخانه و اتاق خواب می پندارند و هتل آپارتمان را نوعی از واحد اقامتی میدانند که دارای سرویس کامل و آشپزخانه و امکانات پخت و پز می باشد. یکی دیگر از نفاوت های هتل و هتل آپارتمان در قیمت مناسبی هست که معمولا هتل آپارتمان های ارائه می دهندو بسیاری از هتل آپارتمان ها از لحاظ لوکس بودن و شیک بودن خیلی وضعیت بهتری از هتل ها دارند و از نظر ستاره و درجه بندی هتل آپارتمان های از یک ستاره تا سه ستاره تقیم می شوند.

در شهر مقدس مشهد با وجود بارگاه پر خیر برکت حضرت امام رضا (ع) و هجوم سیل زیادی از زائران و مسافران بارگاه منور رضوی احساس فراوانی به وجود اقامتگاه هایی ایده آل در این شهر می شود که پذیرای این ظرفیت بالا مهمانان باشد از این رو تعداد بسیار زیادی هتل آپارتمان مشهد تاسیس و ساخته شده است که اکثرا در خیابان های اطراف حرم مطهر مخصوصا خیابان امام رضا و خیابان شیرازی واقع شده اند. مهم تین فاکتور های قیمت و فاصله تا حرم و کیفیت و تمیزی هتل آپارتمان می باشد که بیشتر مد نظر مهمانان می باشد,  در زیر به بررسی تعدادی از هتل آپارتمان های این شهر می پردازیم.

 

هتل آپارتمان حیات شرق مشهد یکی از لوکس ترین و بهترین هتل آپارتمان های مشهد می باشد که درجه سه ستاره بالاترین درجه رتبه بندی هتل آپارتمان را داراست و شامل واحد های بزرگ و لوکس آپارتمانی خواب دار با سرویس کامل که متراژ خیلی از واحد های به 90 متر هم حتی میرسد و منوی غذایی بوفه سلف سرویس با کیفیت غذایی عالی و خدمات بسیار ایده آل و مناسب باعث شده که میزان رضایت بالایی از مهمانان دریافت کند . این هتل اپارتمان لوکس در حاشیه خیابان نواب صفوی واقع شده است و حدود 3 دقیقه پیاده تا حرم مطهر فاصله دارد, نام سابق این هتل آپارتمان , سارا بوده است. هتل آپارتمان حیات شرق از خیلی از هتل های مشهد از نظر کیفیت و خدمات وضعیت بهتری دارد و از نظر رتبه بندی میتواند در حد یک هتل مشهد چهار ستاره قرار گیرد.

 

هتل آپارتمان آرین مشهد یکی از هتل آپارتمان های لوکس و با کیفیت مشهد می باشد که در خیابان امام رضا 3 با فاصله حدود سه دقیقه پیاده تا حرم مطهر قرار دارد و از جمله هتل های با کیفیت و تازه تاسیس مشهد می باشد که واحد های شیک و لوکس کیفیت غذایی ایده آل با منوی بوفه و خدمات بسیار مناسبی به مهمانان خود ارائه می دهد. این هتل آپارتمان دارای واحد های دو تخته سه تخته چهار تخته و آپارتمان دو خوابه شش تخته می باشد.

 

هتل آپارتمان مهسان مشهد یکی از هتل آپارتمان های نوساز و تازه تاسیس مشهد می باشد که در خیابان اندرزگو 2 با فاصله حدود 3 دقیقه پیاده تا حرم واقع شده است و از ورودی باب الجواد مسیر دسترسی به حرم را دارد و در سال 1397 افتتاح شده است . این هتل هم یکی از مجموعه های اقامتی با کیفیت و مرتب مشهد می باشد که کیفیت غذایی مناسبی با منوی غذایی انتخابی دارد. این هتل آپارتمان دارای واحد های دو تخته و سه تخته و چهار تخته و پنج تخته می باشد.

 

هتل آپارتمان رز طلایی یکی از هتل آپارتمان های لوکس و با کیفیت مشهد می باشد که در خیابان شیخ طوسی واقع شده است و در سال 1396 افتتاح شده است . این هتل آپارتمان با کیفیت حدود پنج دقیقه پیاده تا حرم مطهر فاصله دارد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 05138438714 یا به آدر وب سایت : http://www.mashhadhotels.net/mashhad-hotel-apartment مراجعه نمایید و اطلاعات کامل را بدست آورید.