هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 5 خرداد 1398 ساعت 10:15
يكشنبه 5 خرداد 1398 09:56 ساعت
2019-5-26 10:15:37
شناسه خبر : 319053
قانون نحوه بازنشستگی شاغلان برای آتش‌نشانان در جلسه کارگروه بررسی تدوین لایحه مشاغل سخت و زیان‌آور مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
قانون نحوه بازنشستگی شاغلان برای آتش‌نشانان در جلسه کارگروه بررسی تدوین لایحه مشاغل سخت و زیان‌آور مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا؛ در جلسه کارگروه بررسی تدوین لایحه مشاغل سخت و زیان‌آور، قانون نحوه بازنشستگی شاغلان برای آتش‌نشانان مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
 
در این جلسه که در سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران برگزار شد، نمایندگان معاونتهای خدمات شهری و محیط زیست، توسعه منابع انسانی، برنامه‌ریزی و توسعه شهری و سازمان بازنشستگی شهرداری تهران همچنین معاونتهای طرح و برنامه، عملیات، مدیریت منابع انسانی و مدیریت حقوقی سازمان آتش‌نشانی حضور داشتند.
 
در این جلسه بنابر دستور معاون خدمات شهری شهرداری و نیز تأکید مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران درباره پیگیری و تعیین تکلیف موضوع یاد شده، جوانب مختلف قانون نحوه بازنشستگی شاغلین و آئین‌نامه اجرایی آن مورد بررسی قرار گرفت.
 
بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ با توجه به اینکه آتش‌نشانان تهران با وجود مواجه بودن با عوامل مختلف زیان‌آور شغلی، از پنج سال ارفاق سنوات بازنشستگی برخوردارند، به این منظور مقرر شد لایحه‌ای مبنی بر یکسان‌سازی سنوات ارفاقی برای مشمولان دو صندوق بازنشستگی شهرداری و تأمین اجتماعی بر اساس افزایش سنوات ارفاقی بازنشستگی از پنج به 10 سال برای آتش‌نشانان تهران با محوریت معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران تهیه و برای تصویب به شورای اسلامی شهر تهران ارائه شود.