هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 4 اسفند 1398
ساعت 00:15
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 4 خرداد 1398 ساعت 12:37
شنبه 4 خرداد 1398 12:24 ساعت
2019-5-25 12:37:18
شناسه خبر : 318986
وزیر حقوق بشر پاکستان با اعتراض به سکوت نهادهای بین‌المللی در قبال وضعیت اسفبار مردم فلسطین و کشمیر اعلام کرد: حمایت‌های ما ادامه خواهند یافت.
وزیر حقوق بشر پاکستان با اعتراض به سکوت نهادهای بین‌المللی در قبال وضعیت اسفبار مردم فلسطین و کشمیر اعلام کرد: حمایت‌های ما ادامه خواهند یافت.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از ای آر وای نیوز، «شیرین مزاری» وزیر حقوق بشر پاکستان اعلام کرد: ما روابط تاریخی وخوبی با مردم فلسطین داریم و هرگز حاضر نمی‌شویم رژیم صهیونیستی را به رسمیت بشناسیم.
 
وی تصریح کرد: وضعیت مردم فلسطین و کشمیر به هم شباهت دارد و دولت اسلام آباد خود را موظف می‌داند که از مردم آن حمایت کند.
 
شیرین مزاری که در یک کنفرانس با موضوع دفاع از فلسطین سخن می گفت اظهار داشت: حمایت های سیاسی ما از فلسطین و کشمیر تا زمان حصول آزادی و به بار نشستن ثمره مقاومت مردم آن‌ها ادامه خواهد یافت.
 
وزیر حقوق بشر پاکستان افزود: آزادی اولین حق هر انسانی است و مردم کشمیر و فلسطین نیز آزاد هستند که برای آینده خود تصمیم بگیرند.
 
شیرین مزاری تاکید کرد: در سایه بی توجهی نهادهای بین المللی مسئول هند در تلاش است تا در کشمیر سیاست تغییر جمعیت را اجرایی کند ولی مردم کشمیر این تصمیم را نخواهند پذیرفت.
 
عضو ارشد حزب تحریک انصاف گفت: حتی نسل های جدید کشمیری نیز تجاوز و سلطه غیر قانونی هند بر کشمیر را رد کرده و علیه آن بپا خواسته‌اند.
 
هند و اسرائیل ارتباط نزدیکی باهم دارند و خرید تسلیحات یکی از مهم‌ترین اهداف دهلی‌نو از ارتباط با رژیم صهیونیستی است.