هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 13 شهريور 1398
ساعت 13:09
به روز شده در :
شنبه 4 خرداد 1398 ساعت 12:33 2019-5-25 12:33:50
شناسه خبر : 318982
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش برجام در موعد مقرر ارائه شده و کمیسیون امنیت ملی مجلس نیز در حال بررسی آن است تا گزارش را به مجلس ارائه دهد.
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش برجام در موعد مقرر ارائه شده و کمیسیون امنیت ملی مجلس نیز در حال بررسی آن است تا گزارش را به مجلس ارائه دهد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (شنبه، 4 خرداد) پارلمان در تذکری، گفت: صدا‌و‌سیما در پخش زنده برنامه‌هایش دقت لازم را داشته باشد، افرادی که دعوت می‌کنند، باید عاقل و دور‌اندیش باشند و مصالح ملی را رعایت کنند، گاهی ادبیات مجریان کوچه و بازاری است و گاهی مسائل اختلاف‌انگیز مذهبی از آنتن زنده پخش می‌کنند که به‌مصلحت نیست.
 
وی در تذکر دیگری با اشاره به تعهدات دولت در روند اجرای برجام، اظهار داشت: قرار بود هر 6 ماه یک بار گزارش برجام از سوی وزارت امور خارجه به مجلس تقدیم شود، اما یک سال است که گزارشی ارائه نشده است.
 
براساس این گزارش، علی لاریجانی رئیس مجلس که ریاست جلسه علنی پارلمان را به‌عهده داشت در پاسخ به تذکر نماینده محلات درباره طرح مسائل اختلافی از سوی صدا‌و‌سیما، گفت: صدا‌و‌سیما باید از طرح مسائل اختلافی بین مذاهب پرهیز کند و همه رسانه‌ها نیز باید دقت لازم را در این زمینه داشته باشند.
 
رئیس مجلس در پایان خاطرنشان کرد: گزارش برجام در موعد مقرر ارائه شده و کمیسیون امنیت ملی مجلس نیز در حال بررسی آن است تا گزارش را به مجلس ارائه دهد.