هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 2 خرداد 1398 ساعت 16:22 2019-5-23 16:22:04
شناسه خبر : 318919
گرگان- مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان، از توزیع ۷۵۰ بسته حمایتی شامل لوازم خانگی، اقلام غذایی و مواد شوینده و بهداشتی بین سیل‎زدگان و افراد خسارت‎دیده از رانش خبرداد.

به گزارش مهر، حجت‎ الاسلام روح ‎الله سلیمانی‎ فرد در حاشیه آیین بدرقه کاروان خدمت تحت عنوان طرح نسیم همدلی در ضیافت الهی اظهارکرد: سازمان اوقاف و امور خیریه همواره با کمک خیران و واقفان در کنار مردم بوده است.

 

وی با اشاره به وقوع سیل ویرانگر در استان گلستان افزود: امروز به همت سازمان اوقاف و خیران فرایند امدادرسانی به سیل‎ زدگان و توزیع ۷۵۰ بسته حمایتی شامل لوازم خانگی اعم از فرش و پتو، مواد بهداشتی و اقلام خوراکی برای سیل‎ زدگان و افراد خسارت دیده از رانش و طوفان آغاز شده است.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان، با قدردانی از سازمان اوقاف و امور خیریه و خیران اضافه کرد: بسته ‎های حمایتی با ارزش بیش از ۹۰۰ میلیون تومان در چهار شهرستان آق ‎ قلا، گنبدکاووس، گمیشان و مینودشت توزیع می ‎ شود.

 

سلیمانی‎ فرد متذکر شد: ۲۰ گروه از امدادگران و روحانیون و خیران در قالب کاروان خدمت، بسته ‎های حمایتی را در مناطق آسیب دیده استان گلستان توزیع می‌کنند.

 

وی افزود: بسته ‎های حمایتی برای سه گروه اعم از مددجویان کمیته امداد، اصحاب وقف و خادمان مساجد و تعدادی از علمای اهل سنت و تشیع که در حادثه سیل و رانش دچار آسیب شدند توزیع می ‎شود.