هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 26 تير 1398
ساعت 10:07
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 2 خرداد 1398 ساعت 15:25 2019-5-23 15:25:11
شناسه خبر : 318902
روز گذشته پورشه‌سواری که با سرعت غیرمجاز و حرکات مارپیچ در محور بابل به بابلسر درحال تردد بود توجه ماموران پلیس را به خود جلب کرد که با توجه به هشداری که به راننده متخلف داده شد توقف نکرد و با برخورد به خودروی پلیس متوقف شده است.

به گزارش فارس، بعد از تصادف پورشه‌سواران در اصفهان که با سروصدای بسیاری همراه بوده این موضوع به استان مازندران رسید.

 

روز گذشته پورشه‌سواری که با سرعت غیرمجاز و حرکات مارپیچ در محور بابل به بابلسر درحال تردد بود توجه ماموران پلیس را به خود جلب کرد که باتوجه به هشداری که به راننده متخلف داده شد توقف نکرد.

 

مأموران پلیس از همکاران خود در محور بابلسر به فریدونکنار خواستند که جلوی تخلفات این راننده را بگیرند که متاسفانه باز هم مورد بی‌توجهی قرار گرفت.

 

یکی از شهروندان که از نزدیک شاهد عینی ماجرا بود به خبرنگار فارس، گفت: حوالی ساعت 17 بعداز ظهر روز چهارشنبه یکم خرداد ماه امسال بود که ماشین پورشه دارای سرعت غیرمجاز در جاده بابلسر به فریدونکنار بوده است که پس از تذکر پلیس راهور ماشین پورشه مورد نظر حاضر به توقف نشده و پس از تذکرات مجدد کنترل ماشین از دست داده و به ماشین پلیس راهور برخورد کرده و باعث خسارت ماشین سمند پلیس راهور شده است.
 

وی ادامه داد: پس از برخورد ماشین پورشه با ماشین پلیس صاحب ماشین فردی به نام ( ص - ع ) بیرون آمده و شروع به فحاشی به پلیس کرد و پس از درگیری شخص مورد نظر با ماموران راهنمایی و رانندگی و پلیس خودروی این فرد وی به پارکینگ شهر سرخرود انتقال داده شده است.

 

رئیس پلیس راه مازندران با تایید این خبر در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: خودروی مورد نظر توقیف شده است.

 

علیرضا قدمی با بیان اینکه دلیل توقیف این خودرو سرعت بالا و ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز ازجمله حرکات مارپیچ بوده است.

 

وی اضافه کرد: پرونده تخلف این فرد صورت جلسه و به مراجع قضایی منعکس شده است.

 

رئیس پلیس راه مازندران با تأکید بر اینکه نوع خودرو مهم نیست، خاطرنشان کرد: پلیس به شدت با تخلفات رانندگی برخورد می‌کند؛ چرا که مهم‌ترین اصل برای رانندگان رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی برای همه افراد جامعه است.