هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 10 مهر 1398
ساعت 01:27
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 2 خرداد 1398 ساعت 14:21 2019-5-23 14:21:36
شناسه خبر : 318877
مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری استان اصفهان با حضور معاون اول قوه قضائیه امروز برگزار شد و محمدرضا حبیبی جایگزین احمد خسروی‌وفا شد.

به گزارش فارس، مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری استان اصفهان با حضور حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه، آیت‌الله طباطبایی‌نژاد نماینده ولی فقیه در استان اصفهان، رضایی استاندار اصفهان و جمعی از مدیران کل و نمایندگان مجلس برگزار شد.

 

در این مراسم از زحمات احمد خسروی‌وفا که به مدت 6 سال در پست  رئیس شعبه اول دادگاه تجدیدنظر و رئیس کل دادگستری استان اصفهان فعالیت داشت، تقدیر و تشکر به عمل آمد و محمدرضا حبیبی که پیش از این سابقه دادستانی استان اصفهان و رئیس کل استان یزد را در کارنامه داشت، جایگزین وی شد؛ همچنین خسروی‌وفا که سابقه بیش از 30 سال خدمت که 15 سال آن در کسوت رئیس کلی بوده، به دست معاون اول بازنشسته شد.

 

متن حکم حجت‌الاسلام رئیسی رئیس قوه قضائیه به رئیس کل جدید دادگستری اصفهان به شرح زیر است:

 

جناب آقای محمد رضا حبیبی

رئیس شعبه اول دادگاه تجدیدنظر و رئیس کل دادگستری استان یزد

به موجب این حکم به سمت رئیس شعبه اول دادگاه تجدیدنظر و رئیس کل دادگستری استان اصفهان منصوب می‌شوید.

امید است با در نظر داشتن اهمیت امر قضا و مسئولیت‌های سنگین ناشی از آن، اجرای عدالت اسلامی و رسیدگی به محرومین و ستمدیدگان، حمایت از حقوق مشروع مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و در انجام وظایف الهی با رعایت دقیق موازین شرعی و قانونی و همراه با سرعت لازم موفق و مؤید باشید.