هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 2 خرداد 1398 ساعت 13:19 2019-5-23 13:19:23
شناسه خبر : 318854
آق قلا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان این که مردم سیل زده بدانند که آن را تنها نخواهیم گذاشت، افزود: همه با هم ترکمن، سنی و شیعه دست به دست هم می دهیم تا مشکلات حل شود.

به گزارش مهر، سردار غلامحسین غیب‌پرور پیش از ظهر پنجشنبه در مراسم متمرکز کلنگ‌زنی ۲۰ هزار واحدمسکونی خسارت دیده در جمع مردم آق قلا اظهار کرد: امروز به شکل عملیاتی کار بازسازی واحدهای خسارت دیده از سیل را آغاز می کنیم و امیدواریم که مردم به آرامش برسند.

وی با بیان اینکه مردم بدانند که هیچکس را تنها نخواهیم گذاشت، افزود: همه با هم ترکمن، سنی و شیعه دست به دست هم می دهیم تا مشکلات حل شود.

غیب پرور بیان کرد: احداث هزار و ۶۰۰ واحد از ۲۰ هزار واحد مسکونی که امروز کلنگ زنی می شود، متعلق به مردم گلستان است.

وی با بیان اینکه این حمیت و همبستگی باعث خواهد شد آلام مردم کاهش یابد، تصریح کرد: کار بسیجیان قابل ارزش گذاری در دنیای مادی نیست آنها در ماه رمضان با زبان روز برای خدمت به مردم تلاش می کنند.

غیب پرور گفت: همه ما دل در گرو ولایت رهبری داریم و تا زمانی که این سایه مستدام است و مردم هستند هیچکس نمی تواند به این جامعه آسیب برساند.

وی اضافه کرد: دولتی و غیردولتی و نظامی و غیرنظامی پشت هم هستند و همه باید دست به دست هم دهیم تا گوشه ای از رنج مردم را کاهش دهیم.