هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 24 بهمن 1398
ساعت 05:48
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 ساعت 14:50
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 14:01 ساعت
2019-5-20 14:50:27
شناسه خبر : 318551

به گزارش مهر، حبیب الله دهمرده در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر کشور گفت: در خصوص برآورد خسارات مرغداران سیستان و سایر بخش‌ها از طرف استان هیچ اقدامی صورت نگرفته است؛ آیا معنای اشتغال و تولید به این شکل است؟

وی همچنین در تذکری به وزیر ورزش و جوانان، افزود: لطفاً برای قهرمانان بازی‌های آسیایی و پا را آسیایی طبق وعده‌های داده شده قبل از اعزام عمل کنید که متأسفانه پس از ۹ ماه اقدامی صورت نگرفته است.

این نماینده مجلس در تذکری به رئیس جمهور و وزیر اقتصاد، تصریح کرد: متأسفانه برخی بانک‌ها در خصوص سود دیرکرد سلیقه‌ای عمل کرده و همچنین در مورد افزایش حقوق‌ها چرا به قانون عمل نمی‌شود که متأسفانه باید گفت سو مدیریت در سطوح مختلف علی‌الخصوص معیشت، گرانی، اشتغال و تولید ملموس بوده و غیرقابل تحمل برای مردم شده است که باید گفت این سو مدیریت خود تبدیل به مشکل شده است.

دهمرده در تذکری به وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: چرا در خصوص قیمت خودرو نظارتی صورت نمی‌گیرد؛ آیا ادامه این روند و وضعیت برای جامعه قابل تحمل است؟

وی در تذکری به وزیر علوم افزود: در خصوص کنکور وزارت علوم باید قاطعانه عمل کند تا باعث سردرگمی و تشویش اذهان داوطلبان کنکور و نگرانی خانواده‌ها نشود.