هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 14 خرداد 1399
ساعت 07:13
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 ساعت 13:34
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 13:19 ساعت
2019-5-20 13:34:50
شناسه خبر : 318534

یک منبع امنیتی از پایان تظاهراتی که رهبر جریان صدر برای برگزاری آن در میدان "التحریر" در مرکز بغداد فراخوان داده بود، خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سومریه نیوز، یک منبع امنیتی در عراق اعلام کرد: تظاهراتی که بنا به درخواست مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق در میدان "التحریر" در مرکز بغداد برگزار شده بود، پس از گذشت یک ساعت و نیم از آغازش پایان یافت.

این تظاهرات که طبق گفته دفتر مقتدی صدر "به منظور حمایت از اقدامات مقتدی صدر در مبارزه‌اش علیه فساد" برگزار شده بود، از ساعت ۹ یکشنبه شب به وقت بغداد آغاز شد.

در همین راستا، ابراهیم الجابری، مدیر دفتر صدر و عضو کمیته هماهنگی تظاهرات در جریان سخنرانی خود تاکید کرد: "مادامی که یک رهبر عراقی به نام مقتدی صدر وجود دارد، صدای حق خاموش نمی‌شود. آیا رهبری در جهان می‌تواند کاری را که مقتدی صدر انجام داده است، انجام دهد؟"

الجابری همچنین گفت: "این تظاهرات، اقدامی شجاعانه در تمامی استان‌های عراق است تا ما به این رهبر عراقی بگوییم ای ابا هاشم (مقتدی صدر) به مسیرت ادامه بده؛ تمامی ملت عراق با تو هستند".

وی همچنین افزود: مقتدی صدر از نخست وزیر می‌خواهد تا شجاع باشد و او خواهان دولت واقعی است که در خدمت تمامی شهروندان عراقی باشد.