هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 17 خرداد 1399
ساعت 01:35
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 ساعت 12:37
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 12:29 ساعت
2019-5-20 12:37:26
شناسه خبر : 318516
یکی از سناتورهای آمریکایی، توییت تهدیدآمیز 'دونالد ترامپ' رییس جمهوری آمریکا علیه ایران را در حد کودکان دبستانی دانست.
یکی از سناتورهای آمریکایی، توییت تهدیدآمیز 'دونالد ترامپ' رییس جمهوری آمریکا علیه ایران را در حد کودکان دبستانی دانست.
 
'کریس مورفی' سناتور دمکرات ایالت کنتیکت با نقل توییت تهدید آمیز ترامپ در صفحه توییت خود نوشت: اگر فرزند کلاس چهارم من فرمانده کل قوا بود چنین چیزی می نوشت.
 
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بامداد امروز به وقت تهران و پس از حمله راکتی به نزدیکی سفارت آمریکا در منطقه سبز بغداد، در پیامی توئیتری تهدید کرد که اگر ایران خواهان جنگ باشد، پایان رسمی این کشور خواهد بود. 
 
ترامپ نوشت: اگر ایران می خواهد بجنگد، این پایان رسمی ایران خواهد بود. هرگز دوباره ایالات متحده را تهدید نکنید. 
 
بر اساس این گزارش، ساعاتی پیش از این توئیت ترامپ، اخباری مبنی بر انفجار یک راکت کاتیوشا در منطقه سبز بغداد که محل استقرار سفارت کشورهای خارجی است، منتشر شد. 
 
مرکز رسانه ای ستاد مشترک عراق در اطلاعیه ای وقوع انفجار کاتیوشا در شب گذشته (یکشنبه) منطقه سبز را تایید اما خاطرنشان کرد که این حادثه خسارتی در بر نداشته است.
 
در همین پیوند، 'وندی شرمن' مقام سابق وزارت امور خارجه و عضو تیم مذاکرات هسته ای آمریکا نیز در توئیتی به پیام تهدید آمیز ترامپ واکنش نشان داد و خطاب به رئیس جمهوری آمریکا تصریح کرد: «هرگز تهدید نکنید» سال قبل تکرار شد. شاید فکر می کنی که «آتش و خشم» مربوط به رویکرد (آمریکا) در برابر کره شمالی اینجا و در مورد ایران نیز جواب می دهد تا با تو ملاقات کنند. چنین اتفاق نمی افتد و قمار کره شمالی هم چندان خوب از آب درنیامد، این طور نیست؟
 
منبع:العالم