هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 25 تير 1398
ساعت 14:13
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 ساعت 12:23 2019-5-20 12:23:23
شناسه خبر : 318506
رسانه‌های سعودی با هدف جریحه‌دار کردن افکار مسلمانان مدعی حمله موشکی یمن به فرودگاه‌های نظامی شهر جده و طائف عربستان شدند.
رسانه‌های سعودی با هدف جریحه‌دار کردن افکار مسلمانان مدعی حمله موشکی یمن به فرودگاه‌های نظامی شهر جده و طائف عربستان شدند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رسانه‌های سعودی مدعی شدند یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن ساعاتی پیش دو موشک را به سمت فرودگاه‌های نظامی در طائف و جده  در استان مکه  عربستان شلیک کردند.
 
این در حالی‌  است که یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن دقایقی پیش این ادعای رسانه‌های سعودی را تکذیب کردند.
 
وی در بیانیه‌ای کوتاه اعلام کرد: این اولین باری نیست که رژیم سعودی ادعای هدف قرار دادن مکه را مطرح می‌کند و از این طریق سعی دارد حامیانی برای وحشیگری‌های خود علیه مردم یمن پیدا کند تا مهر تاییدی بر جنایات خود بزند.
 
این سخنگو با اعلام اینکه «چهار سال پایداری یمنی‌ها شکست نظامی و سیاسی سعودی‌ها را ثابت کرد» افزود: در خصوص عملیات‌های نظامیانمان در رسانه‌ها سخن نگفته ایم و نیازمند این نیستیم که برای استدلال‌های نادرست و ادعا‌های باطلی که درباره اهداف و زمان عملیات‌های ما مطرح می‌شود، منتظر بمانیم.
 
پیش از این روزنامه سعودی عکاظ مدعی شده بود که انصارالله یمن در زمان سحر امروز، دوشنبه، با موشک بالستیک شهر طائف نزدیک شهر مکه مکرمه در غرب عربستان را هدف قرار داده است.