هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 2 اسفند 1398
ساعت 04:13
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 ساعت 11:59
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 11:37 ساعت
2019-5-20 11:59:21
شناسه خبر : 318493
طی حکمی از سوی مشاور رئیس جمهوری محمدرضا عبدالرحیم به عنوان معاون برنامه ریزی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی منصوب شد.
طی حکمی از سوی مشاور رئیس جمهوری محمدرضا عبدالرحیم به عنوان معاون برنامه ریزی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی منصوب شد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، در حکم مرتضی بانک خطاب به عبدالرحیمی آمده است؛
 
«... برنامه ریزی، بررسی برنامه‌ها و بودجه پیشنهادی سازمان‌های مناطق آزاد، ساماندهی طرح‌ها و پروژه‌های زیربنایی و نظارت عملیاتی بر حسن اجرای راهبردها، سیاست‌ها، برنامه‌های بلندمدت و سالیانه، سنجش پیشرفت و موفقیت‌های مناطق آزاد در قالب شاخص های کمی در جهت تحقق اهداف نقشه راه کلان مناطق آزاد از مهمترین وظایف است که انجام آن با همکاری، همدلی و تعامل اثربخش با همکاران سازمان‌های مناطق و با بهره گیری از توانمندی نیروهای دلسوز و کارآمد مورد انتظار است. امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت اخلاق و تقوای الهی با تلاش وافر در خدمت گذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و در مسیر تحقق اهداف دولت تدبیر و امید موفق باشید.»
 
از مهم‌ترین سوابق کاری محمدرضا عبدالرحیمی می توان به معاون مدیرکل بین الملل سازمان ایرانگردی و جهانگردی، عضو هیئت مدیره و معاون برنامه ریزی و نظارت شرکت فرودگاه‌ها، رییس کمیته نظام جامع مدیریت عملکرد و بهره وری شرکت فرودگاه و... اشاره کرد.