هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 ساعت 10:39 2019-5-20 10:39:26
شناسه خبر : 318461
جمعیت الوفاق بحرین با صدور بیانیه ای اعلام کرد که معامله قرن به مثابه فروش قدس و فلسطین است و این خیانتی بزرگ است.
جمعیت الوفاق بحرین با صدور بیانیه ای اعلام کرد که معامله قرن به مثابه فروش قدس و فلسطین است و این خیانتی بزرگ است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از المیادین، جمعیت الوفاق بحرین با صدور بیانیه ای اعلام کرد که معامله فروش قدس و فلسطین خیانتی بزرگ است و تلاش رژیم بحرین برای میزبانی این معامله خروج از تمامی اصول ملی، اسلامی و انسانی است چرا که آمریکا اعلام کرده است کاخ سفید مرحله اول آنچه معامله قرن نامیده می شود و شامل چیزی است که آمریکایی ها آن را کارگروهی اقتصادی برای جذب سرمایه گذاری در کرانه باختری، غزه و منطقه می نامند در ماه ژوئن در بحرین انجام خواهد داد.
 
الوفاق بر مخالفت کامل و مطلق تمامی اقشار و طوایف ملت بحرین با آلوده شدن خاک کشور و تبدیل شدن آن به جایگاهی برای امضای نسخه جدیدی از معاهده بالفور تحت عناوین مختلف و پروژه های جنایتکارانه با اهداف تروریستی و اشغالگرانه برای سلطه بر قبله اول مسلمانان و آواره سازی ملت های عرب به مصلحت رژیم صهیونیستی تاکید کرد.
 
این بیانیه افزوده است از حاکمان بحرین بعید نیست که در پروژه ای از این دست مشارکت کنند چرا که هیچ اهمیتی برای قضایای امت اسلامی قائل نبوده و از تمامی التزامات عربی و اسلامی به دور هستند. میزبانی شرم آور بحرین از صهیونیست ها در چند هفته پیش مقدمه ای برای این سقوط کامل و مشارکت در حمایت و استقبال از پروژه صهیونیستی به اسم و حساب قضیه اول مسلمانان بوده است.
 
در این بیانیه آمده است رژیم بحرین از هیچ گونه مشروعیتی برای انجام هرگونه اقدامی به اسم ملت بحرین و قبول میزبانی این پروژه فاجعه بار برخوردار نیست و تحرکات اخیر این رژیم برای چسباندن خود به صهیونیست ها به علت فقدان مشروعیت ملی و جدایی موجود بین آن و ملت است که باعث شده برای تثبیت مشروعیت خود به حمایت خارجی حتی به حساب معامله مقدسات امت و ارزش‌های آن روی آورد.
 
الوفاق در پایان از تمامی ملت‌ها و حکومت های آزاده، امت مسلمان، احزاب، جمعیت ها و تمامی افراد خواست تا برای مخالفت با این اقدام خطیر، توقف آن و مواخذه اقدام کنندگان و حامیان آن حرکتی ضروری و جدی نمایند.