هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 ساعت 10:24
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 10:18 ساعت
2019-5-20 10:24:06
شناسه خبر : 318450
یک منبع نظامی سوریه اعلام کرد، سامانه پدافند هوایی این کشور بار دیگر اهداف متخاصم را که از حریم هوایی بلندی‌های جولان اشغالی می‌آمدند، رهگیری و ساقط کرد.
یک منبع نظامی سوریه اعلام کرد، سامانه پدافند هوایی این کشور بار دیگر اهداف متخاصم را که از حریم هوایی بلندی‌های جولان اشغالی می‌آمدند، رهگیری و ساقط کرد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، یک منبع نظامی سوریه به خبرگزاری «اسپوتنیک» روسیه اعلام کرد: سامانه پدافند هوایی، بامداد امروز- دوشنبه- راس ساعت 4:20 (به وقت محلی) اهداف متخاصم را که از حریم هوایی جولان اشغالی می‌آمدند، رهگیری و ساقط کردند.
 
این منبع تصریح کرد: این اهداف متخاصم مشخصا از محور حومه شمالی القنیطره بین «حضر» و «مرزعه بیت جن» و محور حومه جنوبی منطقه هم‌مرز درعا در منطقه «تل الحاره» در حومه غربی درعا می‌آمدند.
 
به گفته منبع مذکور، آرامش کامل بار دیگر در منطقه الجولان و بعد از حدود 15 دقیقه از مقابله پدافند هوایی با اهداف اسرائیلی در آسمان القنیطره، حاکم شده است.
 
سامانه پدافند هوایی ارتش سوریه، روز شنبه نیز اجسامی ناشناس را در آسمان قنیطره هدف قرار داد.
 
به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه، برخی اجسام که منبع آن سرزمین‌های اشغالی است در آسمان قنیطره رؤیت شد و هدف پدافند هوایی ارتش سوریه قرار گرفت.
 
القنیطره روز جمعه نیز شاهد حملات رژیم صهیونیستی به جنوب غرب دمشق بود.
 
رژیم صهیونیستی هر از گاهی با هدف حمایت از گروه‌های تروریستی، اهدافی را در خاک سوریه هدف حملات هوایی قرار می‌دهد و ارتش سوریه بارها موشک‌های شلیک‌شده از سوی این رژیم را ساقط کرده است.