هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 3 اسفند 1398
ساعت 19:37
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 29 ارديبهشت 1398 ساعت 14:04
يكشنبه 29 ارديبهشت 1398 13:57 ساعت
2019-5-19 14:04:05
شناسه خبر : 318405
در حوزه سلامت بخصوص سلامت دیجیتال استارتاپ های متعددی وجود دارند. در حوزه سلامت دیجیتال استارت آپ آسانیسم در واقع پلتفرمی واسط میان موسسات ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل، مراقبت و نگهداری و مشتریان درخواست کننده این نوع خدمات است. در پلتفرم آسانیسم بصورت آنلاین و کاملا در دسترس از طریق سایت، اپلیکیشن آسانیسم میتوان اقدام به ثبت سفارش و دریافت خدمات نمود.

امروزه بدلیل بالا رفتن امید به زندگی و کاهش میزان موالید در کشورها رشد جمعیت سالمند افزایش یافته است. از طرفی با کم جمعیتی خانواده ها و مشغله های زندگی در کنار شاغل شدن بانوان، سالمندان و کودکان در خانواده ها از نظر نگهداری و مراقبتی نیاز به همراه خواهند داشت. وجود یک پرستار سالمند در منزل یا پرستار کودک در جامعه نقش بسزایی در خانواده های امروز دارد.

 

 

 

سالمندان سالم یا بیمار نیازهایی چون رفع تنهایی، یادآوری زمان مصرف داروها، کمک های حرکتی در صورت عدم توانایی، پرستاری و مراقبت های بالینی و ... دارند. ارتقاء سطح سلامت و مراقبتی در سالمندان و داشتن سالمندان شاد و فعال به پیشگیری و درمان به موقع بیماریهای این دوران می انجامد. این اقدامات پیشگیرانه در کنار دریافت خدمات پرستاری در منزل برای توانبخشی و زندگی آرام و لذت بخش با حفظ استقلال سالمند بسیار مفید می باشد.

پیشرفت جامعه به همراه اشتغال مادران باعث شده که کودکان زمان زیادی را نیاز به مراقبت و نگهداری توسط فرد دیگری داشته باشند. این افراد در درجه اول میتوانند از نزدیکان به عنوان مثال پدربزرگ ها و مادربزرگ ها یا اقوام دیگر بوده، برخی مهد کودک ها را انتخاب کرده و ...، اما حضور کودک در محیط زندگی خانوادگی خود و رشد با اصول تربیتی خانواده و بسیاری موارد دیگر با اهمیت است. استفاده از پرستار کودک در منزل برای این منظور بسیار مناسب می باشد و والدین می توانند با اطمینان خاطر از پرستار کاملا آگاه و آشنا به اصول نگهداری و مراقبتی بویژه تربیتی (دانستن وظایف از سوی والدین)، فرزندان خود را ساعاتی در محیط منزل همراه با وسایل بازی وی با نگهدار یا پرستار بچه بگذارند.

 

چگونه خدمات پرستاری در منزل را به آسانی از میان چندین موسسه انتخاب کنید؟

اینکه چطور و چگونه به آسانی و خیلی راحت خدمات پرستاری در منزل را از میان چندین موسسه انتخاب کنید؟ یا اینکه چطور موسسه با کیفیت خدمات پرستاری خوب را پیدا کنید؟ سوالاتی هستند که آسانیسم به آنها پاسخ داده است.

شما در آسانیسم میتوانید با چند کلیک ساده و عرض مدت بسیار کوتاه، خدماتی چون پرستار سالمند، پرستار کودک یا پرستار بیمار را از نزدیکترین و باکیفیت ترین موسسات ارائه دهنده خدمات مراقبتی و پرستاری دریافت نمائید.

جامعه مدرن امروزی و پیشرفت فناوریها، سبب شده تا افراد به دنبال دریافت خدمات با کیفیت و در کوتاهترین زمان باشند. صرفه جویی در زمان در حوزه سلامت بسیار حائز اهمیت است. ارائه خدمات پرستاری و مراقبتی بصورت آنلاین، برای موسسات پرستاری نظم و در نتیجه رضایت درخواست کنندگان را در پی دارد. اما افراد درخواست کننده این نوع خدمات باز هم بصورت تک تک موسسات را آنلاین بررسی کردن برایشان زمان بر بوده، ما در پلتفرم آسانیسم این مشکل را حل نموده ایم.

آسانیسم لیستی از موسسات ارائه دهنده خدمات نگهداری و مراقبتی و پرستاری با نوع خدمات آنها را آماده کرده است. شما میتوانید همه خدمات پرستاری را در صفحه اول آسانیسم مشاهده کرده و اگر سرویس خاصی را مد نظر داشته، روی آن کلیک کرده و مشخصات درخواست خود را وارد کنید. به راحتی لیستی از موسسات ارائه دهنده را مشاهده کرده و در صورت تمایل خدمات را از هر یک میتوان دریافت نمائید.

 

 

 

از امکاناتی که در آسانیسم وجود دارد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ثبت درخواست خدمات مراقبتی و پرستاری
  • مشاهده و مقایسه قیمت موسسات
  • مشاهده صفحه هر موسسه
  • مشاهده مجوزهای موسسات
  • مشاهده نمای کلی موسسات
  • خدمات ارائه داده شده در هر موسسه
  • بررسی نظرات کاربران قبلی موسسات
  • نظر دادن به موسساتی که از آنها خدمت گرفته شده

 

تمام موارد ذکر شده در بالا برای رفاه حال و کیفیت و تسریع در دریافت خدمات برای کاربران می باشد. آسانیسم پذیرای نظرات و پیشنهادات و انتقادات سازنده در جهت بهبود و پیشبرد اهداف است. بدون صرف وقت بسیار و هزینه کمتری میتوان خدمات با کیفیتی را از طریق پلتفرم آسانیسم دریافت کرد.

 

بجای اینکه در محل های مختلف به دنبال موسسات و پرستاران مناسب و مطمئن باشید و انرژی زیادی را طی چند روز یا هفته ها بگذارید، به سایت آسانیسم مراجعه نمائید و مجموعه ای کامل از موسسات ارائه دهنده خدمات پرستاری و مراقبتی را با امکانات ذکر شده در بالا دریافت نمائید. انتخاب کنید که با آسانیسم زندگی به همین آسانیست.

 

 

 

آلبوم تصاویر