هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 11 شهريور 1398
ساعت 22:32
به روز شده در :
يكشنبه 29 ارديبهشت 1398 ساعت 12:13 2019-5-19 12:13:59
شناسه خبر : 318361
معاون هماهنگ‌کننده سپاه گفت: سپاه توانسته در جهان اسلام الگویی موفق باشد و برخی کشورها امروز دوست دارند سازمانی مانند سپاه را در کشورشان داشته باشند.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه گفت: سپاه توانسته در جهان اسلام الگویی موفق باشد و برخی کشورها امروز دوست دارند سازمانی مانند سپاه را در کشورشان داشته باشند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ‌کننده سپاه صبح امروز در آئین تودیع و معارفه جانشین و معاونین جدید سپاه اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که یک بار دیگر مورد لطف و عنایت و اعتماد فرمانده معظم کل قوا قرار گرفتم. امروز توفیقی بالاتر از خدمت به سپاه نیست؛ چرا که این نهاد بالاترین افتخارات را در دل خود جای داده است.
 
وی با بیان اینکه ستاد سپاه در این شرایط حساس مسئولیت‌های سختی را بر دوش دارد، افزود: تحول و پیشرفت جز با مشارکت همگانی حاصل نمی‌شود؛ لذا آحاد سپاه باید در این تحول سهیم باشند و با انگیزه معنوی خود حرکت کنند.
 
سردار نقدی تصریح کرد: نباید به این دلخوش باشیم که در واحد خودمان تلاش شبانه‌روزی داریم؛ این یک رکن کار است و رکن دیگر هماهنگی و هم افزایی است؛ چرا که حرکت‌های جزیره‌ای و جدا از هم ما را به اهدافمان نمی‌رساند.
 
وی با بیان اینکه ظرفیت‌های بسیج متعلق به همه کشور ازجمله سپاه است، خاطرنشان کرد: هیچ‌کس نباید از توسعه بسیج نگران باشد. سپاه پدر بسیج است و بسیج نیز فرزند رشید سپاه است و باید میدان را برای کمک کردن بسیج به کل کشور فراهم کنیم.
 
معاون هماهنگ کننده سپاه تاکید کرد: یکی از دغدغه‌ها و انتظارات رهبری در گام دوم انقلاب تحقق دولت اسلامی است و مهمترین کاری که سپاه برای تحقق دولت اسلامی می‌تواند انجام دهد این است که یک سازمان الگو و معیار برای کشور درست کند تا بتوانیم به دیگران آدرس بدهیم.
 
وی در پایان تاکید کرد: امروز سپاه توانسته در جهان اسلام الگویی موفق باشد و برخی کشورها امروز دوست دارند سازمانی مانند سپاه را در کشورشان داشته باشند.