هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 7 اسفند 1398
ساعت 23:02
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 29 ارديبهشت 1398 ساعت 10:09
يكشنبه 29 ارديبهشت 1398 09:38 ساعت
2019-5-19 10:09:39
شناسه خبر : 318332
بازیکن اسبق تیم ذوب‌آهن گفت: اگر دو الی سه هفته دیگر لیگ ادامه داشت ذوب‌آهن قطعاً مقام بهتری را کسب می‌کرد، اگر اتفاقات خوب زود‌تر رخ می‌داد اکنون جایگاه این تیم متفاوت بود.
بازیکن اسبق تیم ذوب‌آهن گفت: اگر دو الی سه هفته دیگر لیگ ادامه داشت ذوب‌آهن قطعاً مقام بهتری را کسب می‌کرد، اگر اتفاقات خوب زود‌تر رخ می‌داد اکنون جایگاه این تیم متفاوت بود.
 
رضا صاحبی، پیرامون عملکرد تیم فوتبال ذوب‌آهن در طی لیگ 98-97 اظهار داشت: شروع ذوب‌آهن در ابتدای فصل خوب نبود و شرایطی را که از فصل قبل با خود به فصل جدید آوردند سبب شد که تمرکز تیم برهم بریزد، با آمد منصوریان در نیم فصل دوم تمرکز آرامش به تیم بازگشت، معتقد هستم اگر منصوریان از ابتدای لیگ سکان‌دار ذوب‌آهن بود اکنون این تیم نیز جزو مدعیان محسوب می‌شد و می‌توانست در پایان جایگاه بهتری را به دست بیاورد.
 
بازیکن سابق تیم ذوب‌آهن ادامه داد: بازیکنان تیم ذوب‌آهن از ابتدای لیگ یکسان بودند اما شرایط روحی سبب شد در نیم فصل نخست سبزپوشان نتوانند امتیازات خوبی را به دست بیاورند، انتخاب نمازی نیز قابل تأمل بود، وی با لیگ ما آشنا نبود و با مرور زمان شرایط لیگ ما برای وی مشخص شد اما این گذشت زمان سبب کسر امتیازات ذوب‌آهن رخ دهد.
 
انتظار جایگاه ششم ذوب‌آهن را نداشتم
 
وی در خصوص استفاده منصوریان از بازیکنان جوانان و هماهنگی آن‌هابا بازیکنان بزرگ اضافه کرد: این موضوع یکی از بزرگ‌‌ترین آیتم‌های منصوریان محسوب می‌شود، وی همچون یحی گل‌محمدی توانست از تلفیق بازیکنان جوان در کنار بازیکنان بزرگ بهترین بهره را ببرد، اکنون مربیان مثل منصوریان زمان زیادی را از تبدیل شدن بازیکن به مربی سپری نکرده‌اند، همین موضوع سبب می‌شود که بازیکنان را به بهترین شکل درک کنند؛ تلفیق بازیکنان جوان و حرفه‌ای خیلی به منصوریان کمک کرد و جدایی از آن وی نزدیکی خود را بازیکنان تیم خود حفظ کرد.
 
صاحبی تصریح کرد: اوج رشد ذوب‌آهن را در لیگ قهرمانان آسیا شاهد بودیم، انتظار داشتیم که ذوب‌آهن با حداقل نتیجه از لیگ قهرمانان آسیا باز بماند، اما زمانی که این تیم در آسیا خوش درخشید همه از عملکرد منصوریان راضی بودند.
 
بازیکن سابق تیم ذوب‌آهن، در خصوص کسب مقام ششم لیگ برتر فوتبال کشور توسط ذوب‌آهن تصریح کرد: من واقعاً فکر نمی‌کردم که ذوب‌آهن در انتها لیگ را با رده ششم به پایان برساند، اگر دو الی سه هفته دیگر لیگ ادامه داشت ذوب‌آهن قطعاً مقام بهتری را کسب می‌کرد، اگر اتفاقات خوب زود‌تر رخ می‌داد اکنون جایگاه این تیم متفاوت بود اما در کل با توجه به عملکرد نیم فصل اول ذوب‌آهن جایگاه ششم برای این تیم بسیار خوب و ارزنده است.
 
آذری در ذوب‌آهن خوب نتیجه گرفته است
 
وی پیرامون حواشی باشگاه ذوب‌آهن در نیم فصل دوم به خصوص در هفته‌های پایانی تصریح کرد: شرایط مدیریت تیم‌های خصوصی متفاوت است، این حواشی بیشتر درون سازمانی بوده است، اگر از بالا دست آرامش بیشتر باشد تیم بهتر نتیجه می‌گیرد اما اگر این شرایط تغییر کرد قطعاً نتیجه‌گیری ضعیف خواهد شد، زمانی که مدام زمزمه می‌شود که تغییرات مدیریتی انجام خواهد شد تمام فکر و آرامش تیم به هم می‌ریزد.
 
صاحبی اضافه کرد: اگر خانواده بزرگ ذوب‌آهن آرامش خود را حفظ کنند خیلی راحت‌تر ‌می‌توانند نتیجه بگیرد، تغییرات برای افزایش کیفیت طبیعی است اما بهتر است در پایان فصل این اتفاقات انجام شود، آذری بسیار در تیم خوش درخشید و در طول این سال‌ها خوب نتیجه گرفته است.
 
منبع:فارس