هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 7 اسفند 1398
ساعت 23:18
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 29 ارديبهشت 1398 ساعت 09:30
يكشنبه 29 ارديبهشت 1398 09:20 ساعت
2019-5-19 09:30:05
شناسه خبر : 318321
بازیگر فیلم «یتیم خانه ایران» گفت: در قبال حضورم در فضای مجازی ترجیح می‌دهم از این به بعد تنها به اطلاع رسانی فعالیت‌های کاری خود بپردازم و استفاده دیگری را از آن نکنم.
بازیگر فیلم «یتیم خانه ایران» گفت: در قبال حضورم در فضای مجازی ترجیح می‌دهم از این به بعد تنها به اطلاع رسانی فعالیت‌های کاری خود بپردازم و استفاده دیگری را از آن نکنم.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، علیرام نورایی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با میزان، درخصوص حضور و فعالیت خود در فضای مجازی گفت: در قبال حضورم در فضای مجازی ترجیح می‌دهم از این به بعد تنها به اطلاع رسانی فعالیت‌های کاری خود بپردازم و استفاده دیگری را از آن نکنم.
 
وی درباره اظهار نظرات برخی هنرمندان در فضای مجازی در خصوص مسائل مختلف اظهار کرد: من در مورد دیگران نمی‌توانم نظری بدهم اما ترجیح می‌دهم در فضای مجازی موضع خاصی نسبت به مسائل نداشته و نظری غیر تخصصی ندهم زیرا ممکن است برخی را به اشتباه بیندازم.
 
بازیگر فیلم یتیم خانه ایران با اشاره به تبعات بوجود آمده درباره اظهار نظر هنرمندان در فضای مجازی اضافه کرد: یکی از اصلی‌ترین دلایل من برای عدم موافقت با اظهار نظر مجازی از سوی هنرمندان تبعات ناگواری است که این روزها در جامعه می‌بینیم. نظرات ممکن است عواقب خاصی داشته باشند به همین دلیل من نظری در محیط اینستاگرام نمی‌دهم.
 
وی در همین راستا ادامه داد: انتخاب من برای فعالیت‌های مجازی به این صورت است که انتشار اخباری که در آنها تخصصی ندارم را به خبرگزاری‌ها بسپارم و خودم را مسئول پوشش خبری ندانم اما خودم در فضای مجازی صرفاً به فعالیت شخصی و حرفه‌ای بپردازم.
 
وی درباره تبیعت پذیری جامعه از هنرمندان افزود: هنرمندان بدون شک از سوی مردم رصد می‌شوند و به واطه محبوبیتی که بین هواداران خود دارند به طبع نظراتشان تاثیراتی در جامعه پیرامون خواهد گذاشت پس حال که این وضع را متوجه شده‌ام سعی می‌کنم هر چیزی را کاملاً فکر شده منتشر کنم و همواره تاثیر آن مطلب را پیش از انتشار نزد خود سبک سنگین کنم.
 
نورایی با اشاره به نگاه خود بر وضعیت فضای مجازی تاکید و خاطرنشان کرد: فضای مجازی پر از سوء تفاهم، سوء تعبیر و سوء برداشت است، متاسفانه در فضای مجازی هزاران انگ، توهین و افترا وجود دارد که به یکباره پررنگ می‌شود. به همین خاطر نمی‌خواهم در چنین فضایی مطالبی که به من مربوط نمی‌شود را در صفحه شخصی‌ام نگذارم.