هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 29 ارديبهشت 1398 ساعت 08:55
يكشنبه 29 ارديبهشت 1398 08:37 ساعت
2019-5-19 08:55:23
شناسه خبر : 318310
یک فرمانده دوران دفاع مقدس با تأکید بر اینکه تهدیدها و تحریم‌های آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راه به‌جایی نمی‌برد، گفت: سپاه بیدی نیست که با نسیم‌های پوشالی آمریکایی‌ها به خود بلرزد.
یک فرمانده دوران دفاع مقدس با تأکید بر اینکه تهدیدها و تحریم‌های آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راه به‌جایی نمی‌برد، گفت: سپاه بیدی نیست که با نسیم‌های پوشالی آمریکایی‌ها به خود بلرزد.
 
سردار علی صلاحی در واکنش به توطئه‌های دولت آمریکا مبنی بر قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های به‌اصطلاح تروریستی خارجی اظهار کرد: از لحظه‌ای که امام خمینی (ره) فرمودند که «ای‌کاش من هم یک پاسدار بودم»، اهمیت پاسداری و سپاه برای دوست و دشمن مشخص شد.
 
وی ادامه داد: از لحظه‌ای که مقام معظم رهبری لباس سپاه را پوشیدند، اهمیت پاسداری و سپاه بیشتر نمودار شد و از لحظه‌ای که سرداران اسلام و مدافعان حرم به شعار، خواسته و هدف اصلی نظام جمهوری اسلامی یعنی صدور انقلاب و کمک به مظلومان جهان تحقق بخشیدند، اهمیت بسیج و سپاه شفاف‌تر شد.
 
این فرمانده دوران دفاع مقدس با تأکید بر اینکه موفقیت‌های نظام اسلامی دشمن را وادار به واکنش می‌کند، تصریح کرد: امروز از تحریم سپاه و قرار دادن نام آن در فهرست گروه‌های به‌اصطلاح تروریستی از سوی استکبار جهانی نگران و ناراحت نیستیم؛ اگر آن‌ها از سپاه تعریف می‌کردند، باید نگران می‌شدیم.
 
صلاحی اضافه کرد: شهید مظلوم دکتر بهشتی فرمودند «آمریکا از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر» و شهید مطهری هم فرمودند انسان اگر در جایی کاری انجام می‌دهد، اگر مخالف نداشت، در روند و فکرش باید شک کند؛ حتماً منافقید که مخالف ندارید.
 
وی با بیان اینکه خط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خط ولایت است، تصریح کرد: سپاه ذوالفقار مقام معظم رهبری و ولی امر مسلمین جهان است و در این شرایط حتماً مخالف دارد و خواهد داشت و دشمنان اسلام و ظالمان جهان بیشتر با آن مخالفت می‌کنند.
 
این فرمانده دوران دفاع مقدس با تأکید بر اینکه تهدیدها و تحریم‌های آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راه به‌جایی نمی‌برد، اظهار کرد: سپاه بیدی نیست که با نسیم‌های پوشالی آمریکایی‌ها به خود بلرزد و خوشحال هستیم که مسیر انقلاب را تحت رهبری ولی امر مسلمین جهان درست می‌پیماییم و ایشان مایه افتخار ملت و حامی مستضعفان هستند.
 
منبع:فارس