هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 3 شهريور 1398
ساعت 17:13
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398 ساعت 13:12 2019-5-16 13:12:34
شناسه خبر : 318120

سردار علی آزادی در گفت‌وگو با  فارس، اظهار کرد: 5 هزار و 500 نخ سیگار قاچاق توسط پلیس آگاهی در انبار شهرستان سروآباد کشف و ضبط شد که در این راستا یک نفر دستگیر شده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در پی شکایت تعدادی از شهروندان به ماموران پلیس آگاهی مبنی بر زورگیری تلفن همراه توسط دو نفر موتورسوار موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان کردستانگفت: با راهنمایی مال باختگان استفاده از شگردهای خاص پلیسی و دوربین‌های مداربسته در محل‌های وقوع سرقت، هویت سارقان توسط ماموران شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی طی یک عملیات دستگیر شدند.

آزادی خاطرنشان کرد:  تاکنون دو دستگاه گوشی تلفن همراه و مقداری وجه نقد از این سارقین کشف و متهمان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی داده شدند، تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد.

وی در ادامه از دستگیری فردی که در زمینه تهیه و توزیع دلار جعلی در سقز فعالیت داشت خبر داد و گفت: با هماهنگی مراجع قضایی محل فعالیت این فرد شناسایی و طی یک عملیات غافلگیر کننده پلیس دستگیر شد.

وی گفت: در بازرسی از مخفی‌گاه متهم تعداد 5 قطعه اسکناس 100 دلاری جعلی به ارزش 500 دلار کشف شد که متهم به جرم خود اقرار کرد و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی داده شد.