هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 12 شهريور 1398
ساعت 10:34
به روز شده در :
پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398 ساعت 10:48 2019-5-16 10:48:29
شناسه خبر : 318059
نماینده مردم پل‌دختر در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس از دولت می‌خواهد در شرایط فعلی اقتصادی و با وجود تحریم ها در بازار ثبات قیمت ایجاد کند.
نماینده مردم پل‌دختر در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس از دولت می‌خواهد در شرایط فعلی اقتصادی و با وجود تحریم ها در بازار ثبات قیمت ایجاد کند.
 
سید حمیدرضا کاظمی ، اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی در راستای ثبات قیمت در بازار جلسات غیر علنی با وزرای مختلف مربوطه در حوزه بازار برگزار کرده و خواهد کرد تا برای دفاع از حقوق مردم دولت را تحت فشار قرار دهد.
 
وی افزود: در این جلسات، مجلس برای جلوگیری از گرانی لجام‌گسیخته بنزین که بر قیمت تمام اجناس و نیازهای مردم در بازار تاثیر می‌گذارد، خواستار ثبات قیمت بنزین شد.
 
نماینده مردم پل‌دختر در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قیمت بنزین و سوخت تغییر و افزایش یابد، گرانی لجام‌گسیخته در کشور شکل خواهد گرفت که مجلس به طور عملی جلوی گرانی بنزین ایستاده است.
 
وی افزود: مجلس برای جلوگیری از گرانی بنزین با تمام طرح‌های پیشنهادی دولت مخالفت کرده و از آنان خواسته اگر می‌خواهند قاچاق سوخت در کشور نباشد کارت سوخت را محکم در تمام کشور اجرا کنند، محدودیت سوخت نباشند و بنزین به همین قیمت بماند.
 
کاظمی خاطرنشان کرد: مجلس برای صرفه جویی در مصرف بنزین به دولت پیشنهاد داده در حوزه صادرات و واردات بنزین جایگاه‌های گاز گسترش پیدا کند تا دستگاه‌های ماشین آلات عمومی و خدمات‌رسان مانند اتوبوس‌ها بتوانند به صورت گسترده از گاز استفاده کنند.
 
وی افزود: مجلس، دولت را برای جلوگیری از فشار اقتصادی مضاعف به مردم تحت فشار قرار می‌دهد.
 
نماینده مردم پل‌دختر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانیه‌ای که آمریکا و کشورهای اروپایی در رابطه با ایران صادر کردند، گفت: اقتدار نظام جمهوری اسلامی به تاسی از فکر، اندیشه، برنامه‌ها و سیاست‌های مقام معظم رهبری در مقابل زیاده خواهی و توطئه‌های آمریکا و هم‌پیمانانش است. 
 
وی افزود: آمریکا نه تنها امروز بلکه از نخستین روزهای انقلاب بر علیه جمهودی اسلامی توطئه کرده و کودتا، جنگ، ترور، تخریب و ایجاد جنگ‌های نیابتی علیه آن به صورت مستقیم و غیرمستقیم راه‌اندازی کرده است.
 
کاظمی افزود: ما باید محکم و استوار در مقابل زیاده‌خواهی آمریکا بایستیم، امروز دنیا به شیطنت و سیاست‌های کثیف آمریکا پی برده و این روش را نمی‌پذیرند چرا که آمریکا می‌خواهد دنیا را تصاحب کند.
 
وی افزود: کشورهای مختلفی در دنیا با سیاست‌های آمریکا مخالف هستند که باید دیپلماسی کشور ما به شکل قوی با کشورهای آسیب دیده در برابر سیاست‌های جنگ‌طلبانه آمریکا بایستد.
 
نماینده مردم پلدختر در مجلس گفت: مقام معظم رهبری به عنوان دیده‌بان انقلاب بهتر از هر کسی متوجه توطئه‌های آمریکا است و باید همه پشت سر رهبری مقابل آن بایستیم.
 
کاظمی افزود: با اقشار مختلف مردم از جمله سیاسی وغیر سیاسی، محکم و استوار پشت سر ولایت‌فقیه بایستند که در این صورت آمریکا سر جایش خواهد نشست و با نشستن پای میز مذاکره پاسخ مردم ایران را خواهد داد.
 
منبع:فارس