هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 27 مرداد 1398
ساعت 12:31
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398 ساعت 09:24 2019-5-15 09:24:23
شناسه خبر : 317852
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: سازمان خصوصی سازی نیمه دوم سال 98 سود سهام عدالت سال 97 را به حساب مشمولان واریز خواهد کرد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: سازمان خصوصی سازی نیمه دوم سال 98 سود سهام عدالت سال 97 را به حساب مشمولان واریز خواهد کرد.
 
علی محمدی با اشاره به پرداخت آخرین مرحله سود سهام عدالت سال 96، اظهار داشت: کارکنان و شاغلان دستگاه‌های اجرایی و خانواده‌های آن‌ها، بازنشستگان صندوق‌های بازنشستگی، کشوری، لشگری و تامین اجتماعی در این مرحله مشمول دریافت سود سهام عدالت هستند.
 
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه افزود: آن دسته از افرادی که از سال 84 تا پایان سال 85 نسبت به ثبت‌نام اقدام و شماره شبا را نیز وارد سامانه سهام عدالت کرده‌اند، ولی تاکنون در چند مرحله قبل سودی به حساب آن‌ها واریز نشده در این مرحله سود سهام عدالت را دریافت می‌کنند.
 
وی با بیان اینکه 75 درصد جمعیت استان کرمانشاه از سهام عدالت بهره‌مند هستند، ادامه داد: کسانی که سال 84 تا 85 ثبت‌نام موقت کرده‌اند و نسبت به تکمیل آن اقدام نکرده‌اند یا اصلا ثبت‌نام نکرده‌اند و تاکنون نیز سود سهام عدالت را دریافت نکرده‌اند، سهام‌دار شناخته نمی‌شوند.
 
این مسؤول فقط ثبت‌نام‌شدگان را سهامداران نهایی سهام عدالت معرفی کرد و گفت: هرگونه معامله برگه سهام عدالت ممنوع و فاقد اعتبار است.
 
محمدی با بیان اینکه سهام عدالت فعلا ثبت نام جدید ندارد، گفت: ثبت‌نام جدید منوط به تثبیت قانون توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی است که دولت در این خصوص دولت لایحه را به مجلس داده که اگر قانون تثبت شود افراد که دور قبل سهام نگرفته‌اند می‌توانند ثبت‌نام کنند.
 
وی در خصوص سود سهام عدات سال 97، اضافه کرد: شرکت‌های مربوطه باید صورت مالی خود را تهیه کنند پس از مشخص شدن سود و زیان و تشکیل مجامع شرکت‌ها و مشخص شدن رقم سود سازمان خصوصی سازی سود مربوطه را به دارندگان سهام پرداخت می‌شود.
 
آنطور که مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه می‌گوید، سازمان خصوصی سازی نیمه دوم سال 98 سود سهام عدالت سال 97 را به حساب مشمولان واریز خواهد کرد.
 
منبع:فارس