هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 10 شهريور 1398
ساعت 14:06
به روز شده در :
سه شنبه 24 ارديبهشت 1398 ساعت 13:43 2019-5-14 13:43:50
شناسه خبر : 317810
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه قهرمانی این تیم در لیگ برتر قطعی است، گفت: ماریو بودیمیر بازیکن خوبی است اما به خاطر تحرک کم فایده چندانی برای پرسپولیس نداشته است.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه قهرمانی این تیم در لیگ برتر قطعی است، گفت: ماریو بودیمیر بازیکن خوبی است اما به خاطر تحرک کم فایده چندانی برای پرسپولیس نداشته است.
 
اسماعیل حلالی ، در خصوص تساوی یک - یک پرسپولیس مقابل ماشین سازی تبریز که باعث شد تکلیف قهرمان این دوره از بازی‌های لیگ برتر به هفته آخر کشیده شود گفت: به نظرم پرسپولیس با توجه به اینکه هفته هاست نتایج خوبی نگرفته، دچار افت روحی شده است. اعتماد به نفس بازیکنان این تیم کاهش یافته است و آنها نمی‌توانند موقعیت‌های خود را تبدیل به گل کنند.
 
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد ماریو بودیمیر در ترکیب سرخپوشان ادامه داد: او بازیکن خوبی در حفظ توپ و دادن پاس‌های کوتاه است اما فرم بدنی اش به گونه‌ای است که تحرک کمی دارد. همین امر باعث شده تا سنگین باشد و نتواند در ضد حملات به درد پرسپولیس بخورد. به نظرم حضور او در پرسپولیس چندان فایده‌ای نداشته است. بازیکنان جوان ایرانی خیلی خوبی داریم که می‌توانند جای بودیمیر در لیست پرسپولیس قرار بگیرند. البته این موضوع فقط به نظر سرمربی تیم باز می‌گردد و باید دید برانکو چه دیدگاه درباره ادامه همکاری با او دارد.
 
وی در خصوص میزان احتمال قهرمانی پرسپولیس تصریح کرد: شک نداشته باشید پرسپولیس قهرمان می‌شود. بازیکنان این تیم جنگندگی لازم را دارند و می‌توانند پارس جنوبی جم را شکست داده و قهرمانی خود را تکرار کنند. پرسپولیس از لحاظ فنی، بهترین تیم لیگ برتر بوده است و حقش قهرمانی است.
 
سرمربی تیم فوتبال جوانان پرسپولیس درباره شرایط پایه‌های این باشگاه نیز صحبت کرد و گفت: تست‌گیری از بازیکنان را به پایان رساندیم و تنها در یک یا دو پست نیاز به بازیکن داریم. تمرینات بدنسازی را هم به زودی آغاز خواهیم کرد تا برای مسابقات تیم‌های پایه آماده شویم.
 
حلالی درباره صحبت‌های فرهاد مجیدی درباره حمایت‌های صورت گرفته توسط معاون وزیر و ارکان مختلف فوتبالی برای قهرمانی پرسپولیس واکنش نشان داد و گفت: بهتر است آقای مجیدی به تیم خودش فکر کند و وارد حاشیه‌های این‌چنینی نشود تا مشکلات زیاد این تیم را برطرف کند.
 
منبع:مهر