هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 15 خرداد 1399
ساعت 15:33
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 24 ارديبهشت 1398 ساعت 10:34
سه شنبه 24 ارديبهشت 1398 10:21 ساعت
2019-5-14 10:34:38
شناسه خبر : 317734
سرپرست نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال گفت: تیم ملی والیبال بانوان برای آمادگی جهت حضور در رقابت‌های جام ملت های آسیا دریک تورنمنت اروپایی شرکت می‌کند.
سرپرست نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال گفت: تیم ملی والیبال بانوان برای آمادگی جهت حضور در رقابت‌های جام ملت های آسیا دریک تورنمنت اروپایی شرکت می‌کند.
 
متین زبردست اظهار داشت: اردوهای تیم ملی والیبال بانوان به صورت منظم در حال برگزاری است. اردوی پنجم برگزار شده است و بازیکنان با فاصله استراحت دو، سه روزه از روز جمعه وارد اردوی ششم خواهند شد.
 
وی افزود: در شرایطی اردوهای تیم ملی در حال برگزاری است که کادرفنی مصمم است این تیم درجام ملت‌های آسیا اتفاقات خوبی را رقم خواهد زد. اردونشینان نیز تمرینات خود را با روحیه و در فضایی شاداب پشت سر می‌گذارنند.
 
سرپرست نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال ادامه داد: برای آمادگی هرچه بهتر تیم ملی والیبال بانوان در جام ملت‌های آسیا به دنبال بازی‌های تدارکاتی هستیم. در همین راستا رایزنی خود را با چند تیم آسیایی برگزار کردیم. چین یکی از گزینه‌های ما بود اما فدراسیون  والیبال چین درگیر برنامه لیگ جهانی است و فرصتی برای پرداختن به میزبانی و بازی تدارکاتی ندارد. تایلند نیز یکی دیگر از موارد پیشنهادی بود، شرایط حضور در این کشور را نیزبررسی کردیم با توجه به سختی سفر و طولانی بودن مسیر حضور در این کشور خروجی خوبی برایمان نداشت به همین دلیل این گزینه نیز منتفی شد.
 
زبردست گفت: یک تورنمنت مناسب در یکی از کشورهای اروپایی به زودی آغاز خواهد شد. در این تورنمنت 24 تیم حضور خواهند داشت. مذاکراتی را با این کشور انجام داده‌ایم درصورت توافقات نهایی دراین تورنمنت اروپایی شرکت می‌کنیم.
 
وی یادآورشد: لباس جدید والیبال بانوان نیز تایید شد. این لباس به لحاظ ظاهری ورزشی‌تر است. بازیکنان نیز با این لباس‌های راحت تر بازی می‌کنند. با توجه به این که از پارچه بهتری در دوخت این لباس‌ها استفاده شده است حدود 300 تا 400 گرم سبک تر از لباس‌های قبلی است. در حال حاضر بازیکنان با لباس‌های جدید تمرین می‌کنند.
 
زبردست اشاره ای نیز به لیگ بانوان داشت و دراین باره گفت: باشگاه اکسون اعلام آمادگی کرده است که دراین فصل از رقابت‌های سوپرلیگ حضور دارد. برنامه حضور سایپا نیز نهایی شده است. دانشگاه آزاد کرمان نیز برای آمادگی خود را اعلام کرده است. امیدوار هستیم که در سال جاری لیگ پرباری داشته باشیم.
 
منبع:مهر