هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 22 شهريور 1398
ساعت 22:56
به روز شده در :
جمعه 20 ارديبهشت 1398 ساعت 15:15 2019-5-10 15:15:15
شناسه خبر : 317332
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: بازی سخت و مهمی با پارس جنوبی داریم و باید در این دیدار پیروز شویم.
جرج لیکنز ظهر امروز جمعه در نشست خبری قبل از بازی دو تیم تراکتورسازی تبریز و پارس جنوبی جم حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
 
وی گفت: در دو بازی گذشته شانس کسب ۶ امتیاز را داشتیم ولی نتوانستیم. هواداران تراکتور فردا به ورزشگاه بیایند چراکه ما به آنها نیاز داریم و باید انرژی داشته باشیم و مقابل حریف پیروز شویم. فردا آخرین بازی در تبریز است و انگیره خوبی داریم تا موفق شویم.
 
لیکنز سپس ادامه داد: زمان زیادی جهت آماده شدن برای بازی فردا داشتیم و ما یک بار در تعطیلات نیم‌فصل و در اردوی کیش به مصاف پارس جنوبی رفته‌ایم و من تجربه رویارویی با این تیم را دارم.
 
وی با بیان اینکه تمرینات‌مان به زمان افطار نزدیک شده و پس از تمرین بلافاصله راهی هتل خواهیم شد، گفت: بازی فردا برای ما اهمیت خاصی دارد و با جدیت تمام، برای گرفتن امتیاز وارد میدان می‌شویم.
 
وی افزود: در چند روز گذشته، اتفاقات شگفت‌انگیزی در لیگ قهرمانان اروپا افتاد و تیم‌هایی که به فینال رفتند، مرا متعجب کرد و خوشحالم چهار بازیکن بلژیکی، در حضور این تیم‌ها در فینال، تأثیر زیادی داشت. از این بازی‌ها که در بالاترین سطح فوتبال هستند، می‌توانیم درس‌های زیادی بگیریم و برای باشگاه خودمان الگو بگیریم.
 
وی سپس در خصوص نتیجه نگرفتن تیمش در بازی‌های گذشته خاطرنشان کرد: در دو بازی گذشته شانس این را داشتیم که پیروز شویم ولی این اتفاق رخ نداد و بدشانس بودیم. اگر این اتفاق می‌افتاد، می‌توانستیم رقابت‌مان را برای صدرنشینی ادامه دهیم.
 
منبع: مهر