هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 13 شهريور 1398
ساعت 02:10
به روز شده در :
سه شنبه 17 ارديبهشت 1398 ساعت 12:02 2019-5-7 12:02:23
شناسه خبر : 316924
مستند «بلوغ؛ مذکر، مونث» به کارگردانی آذر مهرابی در جدیدترین قسمت از فصل سوم برنامه «به اضافه مستند» روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.

به گزارش رجانیوز، بیست و یکمین قسمت از برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «بلوغ؛ مذکر، مونث» به کارگردانی آذر مهرابی از شبکه مستند پخش خواهد شد. در این قسمت و پس از پخش مستند، شمین صدری، روان‌شناس و دکتر محمد طباطبایی، متخصص روان‌شناسی مهمان برنامه خواهند بود و با موضوع بلوغ در نوجوانان، نقش والدین و مدرسه در بحران دوران بلوغ و راهکارهای بهبود آن صحبت خواهند کرد. علاوه بر این، محمد تقی فهیم و سعید قطبی‌زاده به نقد و بررسی فرمی این مستند خواهند پرداخت.


مستند «بلوغ؛ مذکر، مونث»، روایتی کارشناسی و دقیق درباره بلوغ در نوجوانان، مشکلات و دغدغه‌های این دوران سنی است. این مستند ضمن بررسی دقیق موضوع بلوغ، به سراغ روان‌شناسان رفته است تا راه حلی برای مشکلات و مسائل این موضوع پیدا کند. هم‌چنین، کارگردان این فیلم، به داخل مدرسه‌ها رفته است و ضمن گفتگو با دانش‌آموزان، نقش والدین و معلمان مدرسه را مورد نقد و بررسی قرار داده است.


مستند 55 دقیقه‌ای «بلوغ؛ مذکر، مونث» که به کارگردانی آذر مهرابی ساخته شده است، برای اولین بار در شبکه مستند و برنامه «به اضافه مستند» پخش و رونمایی خواهد شد. این قسمت از برنامه روز سه‌شنبه 17 اردیبهشت ساعت 20:30 از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه 18 اردیبهشت ساعت 9 و جمعه 20 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 است.


«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد. این برنامه با اجرای سیدمحمدعلی صدری‌نیا و کارگردانی محمدرضا رضاییان با دکوری جدید و آیتم‌هایی متنوع سه‌شنبه‌های هرهفته ساعت 20:30 به روی آنتن شبکه مستند می‌رود.


انتهای پیام/