هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 20 شهريور 1398
ساعت 02:44
به روز شده در :
سه شنبه 17 ارديبهشت 1398 ساعت 11:20 2019-5-7 11:20:48
شناسه خبر : 316905
علی رضا بیرانوند در عقد قرارداد با پرسپولیس بندی را لحاظ کرده که منجر به جدایی وی از پرسپولیس می‌شود.
علی رضا بیرانوند در عقد قرارداد با پرسپولیس بندی را لحاظ کرده که منجر به جدایی وی از پرسپولیس می‌شود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان ۲۷ ساله تیم ملی فوتبال ایران که عضو باشگاه پرسپولیس تهران است و در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات عملکرد فوق العاده‌ای داشت، در صدد است تا در پایان فصل لژیونر شود.
 
بیرانوند ارزش زیادی در دنیای فوتبال دارد و سایت ترانسفرمارکت، ارزش او را سه میلیون و ۱۵ هزار یورو گذاشت که سبب شد تا بیرانوند در حال حاضر گرانترین بازیکن باشگاه پرسپولیس محسوب می‌شود و هر چند تا سال ۲۰۲۱ با این تیم قرارداد دارد، اما به احتمال زیاد در پایان فصل از جمع سرخپوشان جدا و لژیونر می‌شود.
 
علی بیرو در تیم ملی فوتبال ایران عملکرد فوق العاده‌ای در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ داشت و پس از درخشش مقابل عمان و گرفتن پنالتی احمد کانو مورد تحسین کارشناسان قرار گرفت و نقطه قوت سرخپوشان محسوب می‌شود.
 
ارزش این بازیکن اکنون ۴۵ میلیارد و ۲۲۵ میلیون تومان است که با بودجه یکسال سرخپوشان برابری می‌کند. در قرارداد بیرانوند با پرسپولیس بندی وجود دارد که این بازیکن با پرداخت مبلغی می تواند جدا شود و اگر پیشنهادی دریافت کند، مبلغی به پرسپولیسی ها خواهد داد تا بند فسخ قرارداد اجرا و او بتواند جدا شود.
 
گفته می شود مقصد بعدی بیرانوند ترکیه یا لیگ دسته اول انگلیس است.
 
در سایت ترانسفرمارکت، کمال کامیابی نیا، علی علیپور و مهدی ترابی نیز ارزش ۹۰۰ هزار یورویی دارند تا پس از بیرانوند در رده دوم با ارزش‌ترین بازیکنان پرسپولیس قرار بگیرند.