هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 13 خرداد 1399
ساعت 18:22
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 9 ارديبهشت 1398 ساعت 01:58
دوشنبه 9 ارديبهشت 1398 01:54 ساعت
2019-4-29 01:58:00
شناسه خبر : 315892
خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در شرایط کنونی که آلودگی آب های زیر زمینی بسیار زیاد و روز به روز نیز در حال افزایش است لزوم و ضرورت بیشتری پیدا نموده است . از مواد مضر موجود در آب آشامیدنی شهری میتوان به نیترات اشاره کرد که ریز ترین ذره و مضرترین آنها است . اما چه دستگاه تصفیه آبی بخریم که توانایی حذف نیترات از آب آشامیدنی را داشته باشد و در واقع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی نیترات کدام است ؟

بروزترین و جدیدترین دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در دنیا و بازار تصفیه آب ایران ، دستگاه تصفیه آب خانگی ro است که کیفیت و سیستم بسیار اصولی ای داشته و توانایی انواع دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس نسبت به دیگر دستگاه ها بسیار بیشتر نیز هست . اما یک دستگاه تصفیه آب خانگی چگونه کار میکند ؟ و قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی در مرکز فروش تصفیه آب تهران و کرج چه میزان است ؟ امروز به بررسی تفاوت دستگاه های تصفیه آب مختلف میپردازیم و به شما بهترین شرکت تصفیه آب موجود در ایران را معرفی خواهیم نمود تا بتوانید با خیال راحت از قیمت تصفیه آب و کیفیت آن ، برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل را انتخاب و خریداری نمایید .

 

 

 

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

انواع دستگاه تصفیه اب خانگی تایوانی با تکنولوژی های متفاوتی در بازار عرضه میگردند و قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی نیز با توجه به کشور ساخته شده و کیفیت آن متفاوت است . از انواع دستگاه تصفیه آب خانگی میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

 

  • دستگاه تصفیه آب خانگی بدون پمپ و مخزن زیر سینکی
  • دستگاه تصفیه آب خانگی پمپ و مخزن دار زیر سینکی اسمز معکوس RO Reverse Osmosis System
  • دستگاه تصفیه آب خانگی 3 مرحله ای ورودی ساختمان
  • دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی کلمنی
  • دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری

 

همانطور که اطلاع دارید دستگاه های بدون پمپ و مخزن و یا دستگاه های ساده ی رو میزی هم میزان آب کمتری تصفیه نموده و هم دقت تصفیه ی انواع این آب تصفیه کن خانگی کمتر از سیستم اسمز معکوس Reverse Osmosis System است . پس طبیعتا برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به سراغ یک دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس خواهیم رفت . بسیاری مارک های مختلف در بازار موجود هستند که به دستگاه تصفیه آب خانگی آمریکایی ، دستگاه تصفیه آب خانگی آلمانی ، دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی ، دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی ، دستگاه تصفیه آب خانگی چینی و… معروف هستند . اما مسئله ی مهم اینجاست که در ایران تنها دستگاه های مونتاژ ایرانی ، چینی و تایوانی اصل موجود هستند که از این میان ، یک دستگاه تصفیه آب تایوانی خوب میتواند کیفیت آب آشامیدنی شهری شما را به یک آب تصفیه شده کاملا استاندارد و مناسب سلامت بدن انسان تبدیل نماید . کشور تایوان به علت تولیدات گسترده و صادرات انواع تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به سراسر دنیا کیفیت قابل توجهی داشته و بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران از مدل های تایوانی میباشد . پیشنهاد میکنیم برای اطلاعات بیشتر راجع به بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی به آدرس https://www.tasfiyeasa.com/?p=2122 مراجعه نمایید .

 

 

در میان انواع تعداد مراحل یک دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس میتوان به مدل های زیر اشاره کرد :

 

  • دستگاه تصفیه آب خانگی 5 مرحله ای اسمز معکوس
  • دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای اسمز معکوس
  • دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای اسمز معکوس
  • دستگاه تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای اسمز معکوس

 

تعداد مراحل تصفیه آب در واقع تعداد مراحل فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی است که آب از آن عبور نموده و تصفیه میگردد . عملکرد این دستگاه ها را میتوانید در زیر مطالعه نمایید .

 

عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی  ro

کار دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس و سیستم این دستگاه ها توسط آمریکا و تحت لیسانس این کشور تولید و عرضه شده است به همین علت روی برخی از انواع دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس لیبل پرچم آمریکا مشاهده خواهید نمود و این دلیل بر تولید این دستگاه ها در کشور آمریکا نیست و دستگاه تصفیه آب آمریکایی اصل در ایران موجود نیست . 3 فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در مراحل پیش تصفیه کلر و املاح درشت آب آشامیدنی همچون رسوبات را حذف و تصفیه مینمایند . فیلتر ممبران اسمز معکوس که فیلتر اصلی این دستگاه آب شیرین کن خانگی است توانایی حذف تمام املاح مضر آب آشامیدنی همچون نیترات ، نیتریت ، آرسنیک و آلومینیوم را دارد . مرحله پنجم پست کربن بو ، طعم ، رنگ آب آشامیدنی را بهبود میبخشد . فیلتر مینرال معدنی ساز املاح مفیدی که در طی مراحل تصفیه حذف شده بودند را به آب تصفیه شده بازمیگرداند . مرحله هفتم فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی به آب خواص مثبت آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی خواهد داد . فیلتر تصفیه آب مرحله هشتم میتواند اکسیژن ساز بوده یا فیلتر اشعه ماورا بنفش که به انگل و میکروب زدایی آب آشامیدنی میپردازد . اطلاعات بیشتر راجع به سیستم اسمز معکوس را در صفحه https://www.tasfiyeasa.com/?p=1226 مشاهده نمایید .

 

 

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی RO به روش اسمز معکوس

دستگاه تصفیه آب خانگی به روش اسمز معکوس انواع مختلفی دارد که به صورت زیر سینکی در زیر سینک آشپزخانه نصب شده و دارای یک شیر تصفیه آب روی سینک هستند که آب تصفیه شده در اختیار شما قرار خواهند داد . شرکت تصفیه آسا ، بزرگترین واردکننده و عرضه کننده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی ro اصل تایوان به ایران بوده و انواع این تصفیه اب خانگی را با بهترین قیمت و به همراه خدمات نصب و ارسال رایگان در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد . جهت خرید دستگاه تصفیه آب یا اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی میتوانید به سایت تصفیه آسا به آدرس https://www.tasfiyeasa.com مراجعه نموده یا با کارشناسان فروش این شرکت شماره های 02177167717 و 02177414306 تماس حاصل فرمایید . از دیگر خدمات تصفیه آسا ، اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی و سرویس دوره ای سر وقت خدمات پس از فروش تصفیه آب شما میباشد .