هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 14 شهريور 1398
ساعت 21:37
به روز شده در :
پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398 ساعت 12:41 2019-4-25 12:41:25
شناسه خبر : 315532

کمیته‌های شش‌گانه کنفدراسیون دومیدانی آسیا پس از مشخص شدن کابینه جدید در بیست و سومین کنگره انتخاباتی این کنفدراسیون دوشنبه شب در جریان برگزاری مسابقات دو و میدانی قهرمانی آسیا در دوحه قطر مشخص شد و در پایان این انتخابات نیز ۳ نماینده کشورمان از فدراسیون دو و میدانی به عضویت این کمیته‌ها درآمدند، که از بین ۳ نفر منتخب ایرانی ۲ چهره خراسانی نیز حضور دارد.

بر این اساس هاشم صیامی از خراسان رضوی دبیرکل فدراسیون دو و میدانی به عضویت کمیته دوهای صحرانوردی و جاده‌ای انتخاب شد. وی پیش از انتصابش در مسند دبیرکلی فدراسیون دو و میدانی کشورمان، مربی سازنده دوهای نیمه استقامت، استقامت و صحرانوردی تیم ملی ایران از سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۷ بوده است.

همچنین به عنوان دبیر هیأت دو و میدانی خراسان رضوی نیز فعالیت تأثیرگذاری در دوران خدمت به رشته دو و میدانی ایران داشته است.

تیمور غیاثی نیز دیگر چهره دوومیدانی استان، قهرمان و پیشکسوت پرش ارتفاع ایران نیز که پیش از این عضو کمیته مربیان کنفدراسیون دو و میدانی بود در سمت خود ابقاء شد.

غیاثی که قهرمان پرآوازه سال‌های دور تاریخ پرش ارتفاع ایران و آسیا است، فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی دانشگاه یوهانس گوتنبرگ شهر ماینس آلمان می‌باشد و دارای مدرک مربیگری IAAF دو و میدانی از کشور آلمان است. وی سابقه سرمربیگری تیم‌های ملی دو و میدانی کشورمان را در کارنامه خدمتی خود دارد و هم اکنون نیز دبیر و سخنگوی سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دو و میدانی است.

 

 

مهر