هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 11 شهريور 1398
ساعت 09:25
به روز شده در :
پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398 ساعت 11:32 2019-4-25 11:32:00
شناسه خبر : 315502

سردار ابوالفضل شکارچی امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: صحرای طبس نمونه عینی امداد غیبی الهی به نفع حقانیت انقلاب اسلامی و به ضرر استکبار جهانی و شیاطین عالم است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی پشتوانه الهی و دست غیبی است که این دست غیب را می‌توان در صحرای طبس مشاهده کرد، بیان داشت: تا زمانی که به داشته‌های خود توجه داشته باشیم این مسیر ادامه دارد که یکی از این‌ها حفظ و ترویج این آثار به نسل‌های جدید انقلاب است.

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح متذکر شد: باید صحنه‌های پیروزی انقلاب اسلامی (مانند صحرای طبس) را تبیین و این پیام را به دنیا منتقل کنیم که حادثه پنج اردیبهشت‌ماه سال 1359 در صحرای طبس هیمنه آمریکا را برای اولین با در دنیا شکست و نشان داد آمریکا یک طبل توخالی بیشتر نیست.

شکارچی با اشاره به حضور نسل‌های سوم و چهارم انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌ها، گفت: زمانی که چهار دهه انقلاب اسلامی را مرور می‌کنیم متوجه حضور جوانان برومند و سلحشور کشور می‌شویم جوانانی که در مقابل خط ستیز آمریکای جنایتکار و همپیمانانش ایستاده و هر روز یک پله ترقی را طی می‌کنند.

وی اعلام کرد: خوشبختانه آمریکای جنایتکار و هم‌پیمانانش به لطف و فضل الهی در تمام عرصه‌ها شکست خوردند، لذا باید نمونه عینی و شکست آشکار این جنایتکاران به مردم نه‌تنها ایران بلکه جهان منتقل شود.

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به واقعه صحرای طبس، تبیین کرد: انقلاب اسلامی در سال 1359 مورد هجمه آمریکایی‌ها قرار گرفت که نمونه آشکار و عینی این هجمه صحرای طبس است.

شکارچی تبیین کرد: انقلاب اسلامی ایران از سال 1357 که به پیروزی رسیده همواره مورد هجوم دشمنان و مستکبران قرار گرفته بنابراین باید حقانیت این انقلاب را به عنوان یک پیام اصلی از انقلاب به نسل‌های جدید منتقل کنیم.

 

 

فارس