هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 26 مرداد 1398
ساعت 22:37
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 3 ارديبهشت 1398 ساعت 14:34 2019-4-23 14:34:29
شناسه خبر : 315348
نخستین نشست خبری غلامحسین اسماعیل سخنگوی جدید قوه قضاییه آغاز شد.
نخستین نشست خبری غلامحسین اسماعیل سخنگوی جدید قوه قضاییه آغاز شد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، نخستین نشست خبری غلامحسین اسماعیلی سخنگوی جدید قوه‌قضایی از دقایقی پیش با حضور خبرنگاران رسانه‌های مختلف کشور آغاز شد.
 
محل و زمان برگزاری نشست خبری، اولین تغییرات ایجاد شده توسط اسماعیلی است؛ به طوری که برخلاف روزهای یکشنبه این نشست فعلا قرار است در روزهای سه‌شنبه در ساختمان دادگستری استان تهران برگزار شود.
 
غلامحسین اسماعیلی در نخستین نشست خبری خود اظهار کرد: مردم عزیز ایران اسلامی تلاش ها و زحمات شما در سیل اخیر و حضور در جمع مردم و جمع آسیب دیدگان از سیل و ایفای نقش بسیار خطیری که شما و همکاران تان در انعماس این حادثه و همت بلند مردم ایران اسلامی، سپاه، ارتش، بسیج و .... داشتید، دیدند.
 
وی اضافه کرد: به نوبه خودم از استاد بزرگ و عزیزم خودم، حجت الاسلام محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه که سالیان متمادی به نحو احسن وظیفه سخنگویی قوه قضائیه را انجام دادند، تشکر می کنم و آنچه اتفاق افتاد بنا به درخواست شخص ایشان بود. البته ایشان کماکان به عنوان معاون اول قوه قضائیه در خدمت به مردم و دستگاه قضایی حضور دارند و تنها این بخش از ماموریت سابق حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای به من واگذار شد.
 
سخنگوی قوه قضائیه، افزود: حضور بنده در جمع شما، متقارن با دهه پنجم و آغاز چله دوم و اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و آغاز مسئولیت جدید در قوه قضائیه و تغییر مدیریتی در عالی سطح قوه قضائیه، شده است که به فال نیک می‌گیرم.